Zamknij

Pasażer bez ważnych dokumentów zamknął się w toalecie samolotu. Interweniowała policja

05.07.2021 15:05

Do tego nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu na lotnisku w Brukseli. Pasażer linii lotniczych Ryanair, który nie posiadał wszystkich niezbędnych dokumentów, wbiegł do samolotu, a następnie zamknął się w toalecie. Musiała interweniować policja.

Belgia. Pasażer bez ważnych dokumentów zamknął się w toalecie samolotu. Interweniowała policja
fot. SHUTTERSTOCK

Ten niecodzienny incydent miał miejsce w czwartek około godziny 8:30 na lotnisku w Brukseli. Na pokład samolotu lecącego do Mediolanu dostał się pasażer, który nie miał przy sobie wszystkich wymaganych dokumentów uprawniających go do odbycia podróży.

Pasażer Ryanaira bez ważnych dokumentów zamknął się w toalecie samolotu

Pasażer linii lotniczych Ryanair po wbiegnięciu na pokład samolotu natychmiast zamknął się w toalecie. Mimo wielu próśb personelu mężczyzna nie otwierał drzwi. W związku z tym obsługa była zmuszona wezwać policję. 

Pasażer od samego początku sprawiał problemy w samolocie. Przepychał innych pasażerów i zamknął się w toalecie. Ostatecznie udało nam się go przekonać do otwarcia drzwi, jednak nie był to koniec komplikacji dla pasażerów - wyjaśnił rzecznik policji, cytowany przez portal Fly4Free.pl.

Dodał także, że mężczyzna zdążył w międzyczasie zostawić w samolocie swój bagaż. Dlatego pozostali pasażerowie musieli opuścić samolot, ponieważ trzeba było szczegółowo przeprowadzić kontrolę.

Finalnie samolot do Mediolanu wystartował z 80-minutowym opóźnieniem. Mężczyzna natomiast został zatrzymany przez policję.

loader

RadioZET.pl/Fly4Free.pl/Aviation24.be