Zamknij

Niedźwiedź przeszedł tuż obok mężczyzny. Do sieci trafiło niesamowite wideo z Bieszczad

09.03.2021 13:46
Bieszczady. Niedźwiedź przeszedł tuż obok turysty. Do sieci trafiło niesamowite wideo
fot. FLPA/Winfried Wisniewski/EASTNEWS

Do tej niecodziennej sytuacji doszło kilka dni temu w Bieszczadach. Mariusz Nędzyński, który prowadzi swój kanał na YouTube, zamieścił niesamowity filmik, ukazujący wielkiego niedźwiedzia, który przeszedł tuż obok niego. Ten widok może przyprawić o ciarki na plecach.

Mariusz Nędzyński jest leśnikiem w Nadleśnictwie Stuposiany. Prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, na którym można znaleźć liczne filmiki z Bieszczad. Nierzadko ukazuje w nich piękno przyrody. Czasami rejestruje także napotkane leśne zwierzęta.

Bieszczady. Niedźwiedź przeszedł tuż obok mężczyzny [WIDEO]

Kilka dni temu Mariusz Nędzyński zamieścił niecodzienne wideo, które zatytułował "Zamyślony niedźwiedź przeszedł obok mnie". Na filmiku widzimy ogromne zwierzę spacerujące po bieszczadzkim lesie, które znalazło się zaledwie kilka metrów od mężczyzny. Na szczęście po krótkiej chwili zniknęło z pola widzenia.

Idź sobie idź, nie oglądaj się - powtarzał leśnik na nagraniu. Po chwili dodał, że niedźwiedź obserwował sarnę. Bardzo możliwe zatem, że chciał zapolować na zwierzynę. Prawdopodobnie nawet nie dostrzegł stojącego nieopodal mężczyzny. 

Jak on mnie przegapił to nie mam pojęcia - podsumował na koniec leśnik.

Trzeba przyznać, że taki widok może przyprawić o ciarki na plecach.

Wideo zamieszczone na YouTube spotkało się z żywą reakcją internautów. Doceniają oni przede wszystkim odwagę leśnika i podziwiają jego stalowe nerwy.

Ale nagranie. WOW! Gratulacje.

 

Ja przez takie nagrania zawału dostanę, taka adrenalina.

 

Nerwy to Pan ma ze stali.

RadioZET.pl/YouTube (Mariusz Nędzyński)