Zamknij

Booking.com rusza z promocją na Black Friday 2021. Noclegi tańsze o min. 30 procent

18.11.2021 15:27

Black Friday 2021 na Booking.com właśnie się rozpoczął. Z okazji "święta wyprzedaży" popularny serwis internetowy przygotował atrakcyjne promocje dla swoich klientów. Wybrane noclegi przecenione zostały o co najmniej 30 procent. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Black Friday 2021 na Booking.com: noclegi tańsze o co najmniej 30 procent
fot. SHUTTERSTOCK

Black Friday w 2021 przypada na 26 listopada. Jest to nieoficjalne "święto wyprzedaży", na które łowcy okazji czekają przez cały rok. W tym czasie setki sklepów, a także serwisy internetowe, przygotowują dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Jedną z takich firm online jest Booking.com.

Z reguły wyprzedaże z okazji Black Friday trwają tylko przez jeden dzień. Wyszukiwarka hoteli poszła jednak o krok dalej i zorganizowała kilkunastodniową promocję, podczas której można zarezerwować noclegi w wybranych obiektach na całym świecie taniej o co najmniej 30 proc.

Black Friday 2021 na Booking.com: noclegi tańsze o co najmniej 30 proc.

Promocje z okazji Black Friday 2021 na Booking.com będą trwały przez kilkanaście dni - oferta wygasa dokładnie w środę 1 grudnia o godzinie 9:00 rano. W tym okresie noclegi w wybranych obiektach na całym świecie przecenione zostały o co najmniej 30 procent.

Zobacz także: Europa z nową falą obostrzeń. Kolejne kraje zaostrzają restrykcje i wprowadzają certyfikaty covidowe

Taniej można zarezerwować pobyt zarówno w Polsce (np. we Wrocławiu, Sopocie, Zakopanem), jak i za granicą. Zniżka dotyczy wybranych noclegów m.in. w klimatycznym Londynie, urokliwych Atenach, zabytkowym Rzymie czy magicznym Budapeszcie. Warto także pomyśleć o dalszych podróżach - rabat z okazji Black Friday można uzyskać również na rezerwacje w Nowym Jorku czy Sydney. Oferta Booking.pl jest naprawdę szeroka, więc bez problemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. 

Co istotne, promocją objęte są rezerwacje z datą wymeldowania przypadającą najpóźniej 1 lipca 2022 roku.

Zniżki naliczane są od oryginalnej ceny pokoju, przed uwzględnieniem podatków i opłat. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej Booking.com lub po tym LINKIEM.

Booking.com założony został w 1996 roku w Amsterdamie. Z małego holenderskiego start-upu stał się jedną z wiodących firm turystycznych online na świecie. Jak podkreślają jej twórcy, misją serwisu jest ułatwienie wszystkim odkrywania świata. Obecnie Booking.com dostępne jest w 43 językach i oferuje ponad 28 milionów opcji zakwaterowania.

Zobacz także: USA otwierają granice dla podróżujących. Jakie zasady wjazdu obowiązują od 8 listopada?

loader

RadioZET.pl