Zamknij

Black Friday w Ryanair. Kup jeden bilet, a drugi otrzymasz gratis

26.11.2021 11:03
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Popularna europejska linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję z okazji Black Friday 2021. Tylko w Czarny Piątek 26 listopada możecie przy zakupie jednego biletu drugi otrzymać gratis. Poznajcie szczegóły tej oferty.

Kilka dni temu pisaliśmy wam o tym, że do tegorocznego Black Friday 2021 dołączają nie tylko marki elektroniczne czy sieciówki odzieżowe, ale też nawet miejsca specjalizujące się w wynajmowaniu noclegów i linie lotnicze. Z tej okazji Ryanair ruszył z tzw. CyberTygodniem, który polega na tym, że niemal codzienne przewoźnik przygotowuje dla pasażerów wyjątkowe okazje i promocje.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego okresu zakupowego jest Czarny Piątek, który przypada 26 listopada. To właśnie teraz firmy obniżają ceny swoich produktów i usług nawet o kilkadziesiąt procent. Wyprzedaż pojawiła się również na stronie internetowej Ryanair, gdzie tylko dzisiaj możecie nabyć 2 bilety lotnicze w cenie jednego. Poznajcie szczegóły tego przedsięwzięcia.

Black Friday w Ryanair. Kup jeden bilet, a drugi otrzymasz gratis

Z okazji Black Friday 2021 Ryanair przygotował dla klientów atrakcyjną promocję. Tylko 26 listopada możecie kupić bilety lotnicze dużo taniej. Teraz bowiem marka oferuje drugą wejściówkę gratis!

Jeżeli planujecie podróż w najbliższym czasie, Czarny Piątek to doskonały moment na zorganizowanie wyjazdu. Tylko teraz możecie kupić jeden bilet lotniczy, a drugi wtedy dostaniecie za darmo. Jednak oferta obowiązuje w przypadku dwóch pasażerów.

Tańsze wejściówki obejmują loty realizowane od 1 grudnia do 18 lutego 2021 roku (z wyłączeniem okresu świątecznego od 16 grudnia 2021 do 6 stycznia 2022 r.) Do wyboru jest wiele ciekawych miejsc w Europie - m.in. Oslo, Wiedeń, Kijów, Paryż, Praga, Neapol czy Helsinki. Możecie tu lecieć z kilku polskich lotnisk, w których stacjonuje Ryanair.

Skusicie się na taką propozycję w ramach Black Friday 2021?

ryanairpromkaa
fot.

ryanair.com

Zobacz także: Startuje Black Week na Allegro. Upoluj najlepsze okazje cenowe