Zamknij

Błyskawiczna promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już za 65 zł

18.01.2022 09:12
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Tania linia lotnicza Ryanair przygotowała dla swoich klientów świetną promocję. Tylko w ciągu 24 godzin możecie nabyć bilety lotnicze w bardzo niskiej cenie. Koniecznie poznajcie szczegóły tej oferty.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Ryanair zawiesza 23 trasy z Polski przynajmniej do marca. Oznacza to tyle, że w ciągu najbliższych kilku tygodni nie będziemy mogli polecieć w wiele miejsc. Natomiast już wiosną do siatki połączeń przewoźnika wrócą atrakcyjne rejsy i wówczas będzie można je zrealizować.

Tym razem przychodzimy do was z lepszą wiadomością. We wtorek 18 stycznia popularna linia lotnicza przygotowała dla klientów wyjątkową promocję, dzięki której w ciekawe rejony wybierzemy się już za 65 zł. Sprawdźcie szczegóły najnowszej wyprzedaży w Ryanair.

Błyskawiczna promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już za 65 zł

Ryanair ruszył z błyskawiczną promocją dla swoich klientów. Tylko teraz możecie kupić bilety lotnicze w atrakcyjne miejsca za jedyne 65 zł. Musicie jednak pamiętać, że wyprzedaż trwa jedynie 24 godziny. Wejściówki za grosze nabędziecie wyłącznie we wtorek 18 stycznia.

Irlandzka linia lotnicza przeceniła bilety, ale warto pamiętać, że dotyczą one lotów realizowanych od 18 stycznia do 16 lutego 2022 roku. Dużą zaletą tej oferty jest fakt, że możecie bezpłatnie zmienić rezerwację, jeżeli coś by wam wypadło i nie moglibyście polecieć we wcześniej wybranym terminie.

Błyskawiczna promocja obejmuje rejsy z wielu polskich lotnisk, m.in. z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Łodzi, Katowic, Bydgoszczy.

Tylko teraz możecie kupić bilety za grosze, dzięki którym polecicie do wielu ciekawych miejsc w Europie. Na podróżników czekają takie kierunki jak Oslo, Londyn, Budapeszt, Lwów, Rzym, Paryż i wiele innych.

Pamiętajcie o tym, aby przed wylotem sprawdzić obostrzenia, jakie obowiązują w miejscach, do których się wybieracie.