Zamknij

Darmowe podróże, zakwaterowanie i 14 tys. pensji! Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Nina Czochara
10.05.2018 09:46
Islandia
fot. Shutterstock

Kochasz podróże i nie boisz się wyzwań? Ta oferta jest dla Ciebie. Linie lotnicze WOW Air ogłosiły rekrutację na pracę marzeń. Ogłoszenie wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych.  

Linie lotnicze WOW Air poszukują dwójki kandydatów, którzy chcieliby przez trzy miesiące podróżować po Europie, USA i Kanadzie. Zapewniają zakwaterowanie i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!

14 tys. złotych miesięcznie i przeprowadzka na Islandię

Na czas pracy wybrane osoby będą musiały przenieść się do Reykjaviku i stamtąd rozpoczną swoją 3-miesięczną podróż (przy okazji będzie można zwiedzić samą Islandię). 

Jakie będą główne obowiązki „szczęśliwych wybrańców”? Do najważniejszych zadań będzie należało stworzenie własnego przewodnika — na podstawie autorskich filmików, fotografii oraz artykułów dotyczących odwiedzanych miejsc. Do wyboru będzie aż 38 kierunków na całym świecie. Chodzi o wypromowanie kuchni danego kraju czy miasta, wskazanie najlepszych atrakcji i najpiękniejszych miejsc oraz zaproponowanie dobrych noclegów i najlepszych punktów życia nocnego.

Linia WOW Air pokrywa koszty wszystkich podróży i noclegów. Na kandydatów czeka też pensja w wysokości 4.000 dolarów na miesiąc, czyli ponad 14 tysięcy złotych. 

Praca marzeń w WOW air [WIDEO]:

Jak aplikować na to stanowisko?

Wszyscy kandydaci muszą wysłać 2-minutowy filmik z miasta rodzinnego, w którym wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani na to stanowisko. Aplikacje można wysyłać przez stronę internetową. Rekrutacja trwa do 14 maja, więc warto się pospieszyć. Wybrane osoby wybiorą się w podróż z liniami WOW Air już 1 czerwca.

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC