Zamknij

Emirates szuka pracowników w Polsce. Rekrutacja jeszcze w tym miesiącu

Nina Czochara
23.04.2018 09:51
Samolot Emirates
fot. Flickr

Linia lotnicza Emirates, uznawana za najbardziej luksusową na świecie, szuka członków załogi pokładowej. Przewoźnik zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie rekrutacyjne do Warszawy. Warto się pospieszyć, bo rekrutacja odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. 

Już na początku roku w mediach społecznościowych pojawiło się ogłoszenie o pracę od linii Emirates. Tym razem przewoźnik organizuje rekrutację w warszawskim hotelu Novotel Warszawa Airport. Dni Otwarte będą przeprowadzane w całości w języku angielskim. 

Praca w Emirates: wymagania od kandydatów

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone 21 lat oraz minimum 160 cm wzrostu. Konieczna jest również ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz roczne doświadczenie w obsłudze klienta. Niezwykle istotne jest też pozytywne nastawienie i sprawność fizyczna.

Kandydaci w czasie spotkania rekrutacyjnego będą musieli rozwiązać test językowy oraz odbyć rozmowę w j. angielskim podczas zadań grupowych. Przyszli pracownicy powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły. Wcześniejsza rejestracja on-line nie jest wymagana

Zobacz także

Pełny pakiet pracowniczy, zakwaterowanie i zniżki na bilety

Emirates podaje, że jego personel otrzymuje pełny pakiet pracowniczy z wieloma darmowymi świadczeniami, m.in. zakwaterowaniem w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do miejsca pracy, ubezpieczenie oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Oprócz tego pracownicy luksusowego przewoźnika otrzymują także ulgi na bilety dla siebie oraz swoich rodzin. 

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 28 kwietnia (od godz. 9.00) w hotelu Novotel Warszawa Airport. Dodatkowe informacje na temat rekrutacji można na stronie internetowej Emirates.

Źródło: rp.pl

___

RadioZET.pl/NC