Zamknij

Jednodniowa promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz o 20 proc. taniej

16.11.2021 12:35
Jednodniowa promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz o 20 proc. taniej
fot. Mateusz Jagielski/East News

Tanie linie Wizz Air właśnie wystartowały z wyjątkową promocją dla swoich klientów. Tylko we wtorek bilety lotnicze na wybrane rejsy można kupić ze zniżką w wysokości aż 20 procent. Przedstawiamy najważniejsze informacje o wyprzedaży.

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza, która cieszy się ogromną popularnością. Nie ma się zresztą co dziwić. Atrakcyjne ceny biletów i szeroka siatka połączeń przewoźnika codziennie kuszą setki turystów. Ponadto linia co jakiś czas organizuje promocje, podczas których bilety na samolot można kupić jeszcze taniej. Właśnie wystartowała kolejna tego typu wyprzedaż - tym razem wejściówki na pokład można nabyć z 20 proc. zniżką.

Jednodniowa promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz o 20 proc. taniej

Promocja skierowana jest do wszystkich członków WIZZ Discount Club. Zniżka w wysokości 20 proc. dotyczy wybranych lotów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. 

Co ważne, wyprzedaż jest ograniczona czasowo i trwa tylko przez jeden dzień. Rezerwacji biletów należy dokonać nie później niż do 16 listopada (wtorek) do godziny 23:59. Promocją objęte są podróże, które zrealizowane zostaną maksymalnie do 26 marca 2022 roku.

Zobacz także:  Wizz Air obniży ceny biletów lotniczych. Zimowe podróże będą tańsze

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie wizzair.com.

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza. Przewoźnik obsługuje Europę Środkowo-Wschodnią, Europę Zachodnią, Azję, Gruzję oraz Izrael. Pierwszy samolot firmy wystartował 19 maja 2004 roku z Katowic.

Zobacz także:  Wizz Air zawiesza połączenia z Polski. W niektóre miejsca polecimy tylko do połowy listopada

RadioZET.pl