Zamknij

Jesienna wyprzedaż w Ryanair. Bilety lotnicze kupisz już od 89 zł

23.09.2022 10:26
Jesienna wyprzedaż w Ryanair. Bilety lotnicze kupisz już od 89 zł
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Wszystkich miłośników podróżowania z pewnością ucieszy informacja, że Ryanair wystartował z jesienną wyprzedażą. W czasie trwania promocji wybrane bilety lotnicze można nabyć już od 89 zł.

Ryanair cały czas zaskakuje pasażerów. Ostatnio pisaliśmy, że irlandzki przewoźnik ogłosił nową trasę z Polski. Od grudnia do marca będziemy mogli latać z lotniska we Wrocławiu do Porto w Portugalii. Niewiele wcześniej Ryanair poinformował też o uruchomieniu połączenia z Bydgoszczy do Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek dla pasażerów. Tania linia właśnie wystartowała z jesienną wyprzedażą, w ramach której przeceniła bilety na wybrane loty z Polski.

Jesienna wyprzedaż w Ryanair. Bilety lotnicze kupisz już od 89 zł

Promocja w Ryanair będzie trwała przez najbliższe dni - zakończy się dopiero 5 października. Jej zasady są bardzo proste. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wejść na stronę internetową irlandzkiego przewoźnika i zarezerwować miejsce na interesujący nas rejs. 

Trzeba jednak mieć na uwadze, że linia przeceniła tylko wybrane loty. Ponadto okres podróży jest ograniczony - rejsy muszą zakończyć się najpóźniej 30 listopada.

Zobacz także: Majorka podniesie podatek turystyczny? W ten sposób chce... odstraszyć urlopowiczów

Warto w tym miejscu wspomnieć, że jesienna siatka połączeń linii Ryanair jest bardzo szeroka i różnorodna. Pasażerowie, korzystając z usług przewoźnika, mogą np. odwiedzić europejskie stolice, w tym Dublin, Oslo czy Londyn.

Z kolei osoby, które preferują cieplejsze kierunki, mogą udać się na Cypr (Ryanair lata na lotnisko w Pafos) oraz do Włoch (przewoźnik lata m.in. do Wenecji, Mediolanu, Alghero i Katanii). Cały rozkład lotów i szczegóły jesiennej wyprzedaży można znaleźć na stronie internetowej irlandzkiej linii.

Przypomnijmy, że każdy pasażer w cenie biletu może zabrać ze sobą na podkład samolotu wyłącznie jeden bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm. Może to być na przykład niewielki plecak, torebka czy torba na laptopa. Bagaż powinien zmieścić się pod fotelem poprzedzającym - w przeciwnym wypadku przewoźnik może naliczyć dodatkową opłatę.

Zamierzacie skorzystać z oferty Ryanaira?

RadioZET.pl