Zamknij

Dom z "Kevina samego w domu" do wynajęcia. Za noc w tym miejscu zapłacisz tylko 100 zł

03.12.2021 09:11
Dom z filmu "Kevin sam w domu"
fot. Cover Images/East News

Fani "Kevina samego w domu" mogą teraz spełnić swoje dziecięce marzenia i spędzić noc w kultowym domu z tego filmu. Budynek, w którym mieszkali McCallisterowie, został udostępniony na Aribnb do wynajęcia tylko na jedną noc. Miłośników dzieła Chrisa Columbusa z pewnością zachęci nie tylko świąteczny klimat, ale też atrakcyjna cena.

"Kevin sam w domu" to amerykański film fabularny z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Opowiada on o losach chłopca, który przez przypadek zostaje sam w domu, kiedy jego rodzina udaje się na święta Bożego Narodzenia do Paryża. Budynkiem zaczynają interesować się włamywacze, ale dzielnemu 8-latkowi udaje się go obronić.

Produkcja emitowana jest co roku w okresie świątecznym, a miliony osób wciąż zasiadają przed telewizorami, mimo że od jej premiery minęło już ponad 30 lat. Jeżeli uwielbiacie ten filmowy klasyk, w tym roku możecie nie tylko obejrzeć to dzieło, ale również... spędzić noc w domu Kevina! Wszystko za sprawą Airbnb, które postanowiło udostępnić ten obiekt na jedną noc. Dom będzie można zarezerwować już za kilka dni i to w cenie jedynie 25 dolarów (ok. 100 zł).

Zobacz także

"Kevin sam w domu": dom z filmu do wynajęcia. Za noc zapłacisz tylko 100 zł

Na fanów "Kevina samego w domu" czeka w tym roku nie lada gratka. Już teraz mogą spełnić swoje marzenia i przenocować w pięknym domu McCallisterów. Wszystko dlatego, że obiekt został udostępniony przez Airbnb tylko na jedną noc.

Dom położony w okolicy Chicago można będzie zarezerwować już 7 grudnia 2021 roku. Cena za noc? Zaskakująco niska. Okazuje się bowiem, że w kultowym domu będzie można przenocować już za 25 dolarów (ok. 100 zł). Chętni powinni mieć świadomość, że muszą się stawić pod drzwiami posiadłości rodziny Kevina 12 grudnia. Warto pamiętać również o tym, że budynek dostępny jest dla maksymalnie 4 osób.

Co ciekawe, gości po przyjeździe powita Devin Ratray, który w kultowym kinowym przeboju zagrał starszego brata Kevina, Buzza.

Może pamiętasz mnie jako nieszczególnie przyjaznego. Ale dorosłem i chętnie podzielę się z wami moim rodzinnym domem - a nawet pizzą - w te święta. Po prostu zadbaj o to, aby tym razem moja tarantula, Axl, nie uciekła - przekazał aktor w komunikacie prasowym.

Na kandydatów do przenocowania w domu Kevina czekają także inne atrakcje. Pułapki, woda po goleniu i lustro, do którego można głośno krzyczeć, oraz śmieciowe jedzenie z lat 90. to tylko nieliczne z nich.

Dom wciąż wygląda jak w filmie świątecznym z 1990 roku - na trawniku na zewnątrz stoi posąg dżokeja, w środku znajdziemy pięknie oświetloną jadalnię, ozdobioną sypialnię, a także przystrojone schody, których górna balustrada idealnie nada się do przywiązania puszek z farbą na potencjalnych włamywaczy.

Skusicie się na spędzenie grudniowej nocy w posiadłości z filmu "Kevin sam w domu"?

EN_00032757_0004
fot.

eastnews.com

Źródło: BBC News