Zamknij

Kolejna promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już od 19 zł

09.06.2021 14:57
Ryanair
fot. AP/Associated Press/East News

Popularna tania linia lotnicza przygotowała kolejną atrakcyjną ofertę dla klientów. Tym razem można nabyć bilety na czerwcowe loty o 33 proc. taniej. Dzięki temu ceny zaczynają się już od 19 zł. Poznajcie wszystkie warunki oferty.

Ryanair zorganizował dla zapalonych podróżników atrakcyjną promocję. Tylko dzisiaj - 9 czerwca - można nabyć bilety o 33 proc. taniej. W praktyce oznacza to tyle, że do wielu miejsce możemy polecieć już za 19 zł.

Aby jednak skorzystać z tej oferty, trzeba pamiętać o kilku warunkach. Jesteście chętni na tanie loty? Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami propozycji.

Kolejna promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już od 19 zł

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Ryanair uruchamia nową wakacyjną trasę z Polski. Przewoźnik postanowił poszerzyć swoją siatkę połączeń o grecką wyspę Korfu. Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała irlandzka linia lotnicza. Teraz zaoferowała ona swoim klientom dużo tańsze bilety.

Promocja dotyczy wejściówek kupionych jedynie 9 czerwca, a do wyboru mamy aż 200 tys. miejsc w samolotach firmy. Co ciekawe, najtańsze bilety kosztują jedynie 19 zł. Warto pamiętać jednak, że atrakcyjna oferta obejmuje wyłącznie loty w tym miesiącu.

Gdzie możemy teraz polecieć dużo taniej? Za 19 zł dolecimy m.in. z kilku polskich lotnisk do Oslo, Brukseli czy Londynu. Za nieco ponad 30 zł możemy dotrzeć na pokładzie samolotu Ryanair do Wiednia, Belfastu, Sztokholmu, ale też do Salonik, Bolonii czy Wenecji.

Przypominamy, że najdroższe bilety kosztują obecnie nieco ponad 170 zł i w tej cenie możemy dostać się np. do Madrytu.