Zamknij

Kolejna zaskakująca oferta Lidla. W sprzedaży spływy kajakowe ze znanym podróżnikiem

Nina Czochara
09.05.2018 11:29
Spływ kajakowy
fot. Fotolia

W ofercie Lidl Podróże pojawiła się kolejna nowość. Tym razem można wybrać się na weekendowe spływy kajakowe.. w towarzystwie znanego podróżnika, Aleksandra Doby. 

To kolejna zaskakująca oferta od Lidla. Jeszcze niedawno pojawiła się propozycja rejsu dookoła świata, a teraz przyszła pora na spływ kajakowy - nietypowy, bo w wyjątkowym towarzystwie.

Lidl: spływ kajakowy z Aleksandrem Dobą

Wspólnie z podróżnikiem kajakarze mogą wybrać się w 3-dniowe spływy. Do wyboru jest trasa na rzece Brdej (w terminie od 6-8 lipca) lub Wdej (od 3 do 5 sierpnia). Aleksander Doba będzie uczestniczył w spływach i opowiadał o swoich przygodach.

Aleksander Doba
fot. lidl-podroze.pl

Na miejsce zbiórki trzeba dotrzeć samodzielnie. Spływ Brdą rozpoczyna się w Stanicy Wodnej PTTK Swornegacie, a Wdą w Stanicy Wodnej PTTK Wdzydze.

Weekendowy wyjazd z podróżnikiem będzie kosztował 349 zł od osoby. Co zawiera cena? Między innymi miejsca na polu biwakowym, śniadanie i obiadokolacje, wypożyczenie sprzętu, spływy kajakowe i wieczorne imprezy przy grillu oraz w towarzystwie znanego podróżnika.

Aleksander Doba jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej). Dotychczas dokonał tego trzykrotnie. Podróżnik i kajakarz jest laureatem wielu nagród i tytułów, między innymi „Podróżnik Roku 2015" „National Geographic", „Super Kolos 2013".

Zobacz także

___

RadioZET.pl/NC