Zamknij

Kupujesz jeden bilet, latasz, ile chcesz. Ruszyła wakacyjna promocja

Nina Czochara
10.05.2018 10:42
Samolot
fot. Fotolia

Norweski przewoźnik Widerøe po raz kolejny oferuje wakacyjne bilety lotnicze „all you can fly”. Dzięki tej promocji za bilet płacimy tylko raz, a możemy do woli latać na trasach oferowanych przez linię.

Promocja linii Widerøe jest cykliczną akcją, która co roku cieszy się ogromną popularnością. To doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy chcieliby dokładnie zwiedzić Norwegię w krótkim czasie.

„All you can fly” — jeden bilet, nielimitowane loty

Do wyboru są trzy rodzaje biletów — obejmujące strefy północną, środkową lub południową. Najtańszy bilet dotyczy jednej strefy i kosztuje 370 euro (około 1580 złotych). Za dwie strefy trzeba zapłacić 440 euro (około 1880 złotych). Bilet na loty po całej Norwegii kosztuje 500 euro (około 2140 złotych).

Wideroe ticket
fot. www.wideroe.no

Promocyjny bilet jest ważny przed 2 tygodnie w dowolnym okresie pomiędzy 1 lipca a 31 sierpnia. Warto pamiętać, że liczba lotów jest nielimitowana, ale tę samą trasę można pokonać maksymalnie cztery razy. 

Osoby, które chciałyby przedłużyć bilet o tydzień, muszą dopłacić 220 euro (około 940 złotych). Biletów nie można zwrócić, nie da się też zmienić rezerwacji ich na inną osobę. 

Widerøe to norweska linia lotnicza oferująca przeloty na 42 lotniskach w całej Norwegii. To największa linia regionalna w całej Skandynawii. 

Zobacz także

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC