Zamknij

LOT ogłasza dwie nowe trasy z Polski. W letniej siatce lotów Rimini i Chania

Redakcja
12.12.2019 15:46
Chania
fot. Shutterstock

Polskie Linie Lotnicze LOT w przyszłym roku uruchomią dwa wakacyjne połączenia - do włoskiego Rimini oraz do Chanii na greckiej Krecie. Nowe trasy będą realizowane sezonowo od czerwca do końca września 2020 roku.

Loty z Warszawy (Lotniska Chopina) do Rimini i na Kretę będą obsługiwane samolotami typu Boeing 737. Z połączeń będzie można korzystać raz w tygodniu, w soboty. 

LOT poleci do Rimini i Chanii 

Pierwsze rejsy wystartują 6 czerwca 2020 roku. Samoloty z Warszawy do Rimini będą startować w soboty o 14.05 i lądować o 16.05. W drodze powrotnej rejsy zaplanowano na godz. 16.55 z lądowaniem w stolicy Polski o godz. 18.55.

Z Warszawy do Chanii loty zaplanowane są na soboty z wylotem o godz. 12.55 i lądowaniem o 16.55. Rejs powrotny z Krety odbędzie się o 18.00 z lądowaniem na Lotnisku Chopina o 20.00.

Zobacz także

- Polacy kochają słońce i wypoczynek nad wodą. Grecja, Włochy i Chorwacja są według Polskiej Izby Turystyki najchętniej wybieranymi przez naszych rodaków wakacyjnymi destynacjami. Mamy dobrą ofertę dla osób poszukujących słonecznych kierunków, ceniących szybką i komfortową podróż. Tym razem zapraszamy do włoskiego kurortu Rimini z pięknymi plażami oraz na słynącą z doskonałej kuchni, również pełną słońca - Kretę - powiedział członek zarządu ds. handlowych Michał Fijoł, cytowany w komunikacie.

LOT przypomina, że w nadchodzącym sezonie letnim, oprócz połączeń do Rimini i na Kretę, jego samoloty polecą z polskiej stolicy do położonej nad północnym Adriatykiem Rijeki, a kilka dni później - 13 czerwca - polski przewoźnik po raz pierwszy wystartuje z Warszawy do stolicy Albanii - Tirany.

Ponadto w szczycie sezonu LOT będzie także wykonywał połączenia z Polski do pięciu miast w Chorwacji: do Splitu, Zadaru, Rijeki, Dubrownika (z Warszawy i Krakowa) i do Zagrzebia.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: tvn24.pl

___

RadioZET.pl/NC