Zamknij

LOT przedłuża możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Podano datę

16.09.2021 14:10
LOT przedłuża możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Do kiedy?
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Linie lotnicze LOT po raz kolejny wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i przedłużają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć poniżej.

Pandemia koronawirusa, a wraz z nią wprowadzane przez poszczególne kraje obostrzenia sprawiły, że podróżowanie przestało być proste. W związku z tym niektóre linie lotnicze, aby ułatwić pasażerom latanie w tym trudnym czasie, wprowadziły pewne udogodnienia. Jednym z takich przewoźników jest LOT, który jeszcze we wrześniu 2020 roku zapewnił klientom możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji.

LOT przedłuża możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji

Polskie Linie Lotnicze LOT w połowie września poinformowały o kolejnym przedłużeniu możliwości wprowadzania zmian w rezerwacjach bez ponoszenia dodatkowych opłat. Mogą to zrobić wszyscy klienci, którzy posiadają bilet zakupiony po 10 września 2020 do 31 października 2021. 

W przypadku odwołania lotu zmiana dat jest możliwa w ramach ważności biletu. Z kolei w sytuacji, gdy rejs został nieodwołany, zmianę rezerwacji można dokonać do 31 maja 2022 roku. 

"Jeśli masz bilet zakupiony od 10 września 2020 r. do 31 października 2021 r. możesz wielokrotnie zmieniać datę lub (oraz) trasę podróży bezpłatnie w ramach tej samej taryfy (nawet w taryfie Saver) w ciągu roku od daty zakupu biletu" - czytamy na stronie przewoźnika.

LOT przypomina również, że jego klienci mogą samodzielnie zarządzać swoją rezerwacją na lot.com.

RadioZET.pl/lot.com