Zamknij

LOT przywraca jedno z popularnych połączeń. Od miesięcy było ono zawieszone

20.07.2021 12:11
LOT
fot. MAREK LASYK/REPORTER

Od 18 lipca samoloty LOT-u znów realizują podróże na trasie Warszawa - Dublin. Przypominamy, że przez ostatnich 10 miesięcy trasa ta była zawieszona przez dynamiczną sytuację pandemiczną i restrykcje wprowadzone przez Irlandię.

Polski przewoźnik LOT przywraca trasę, którą musiał zawiesić przez pandemię jeszcze w październiku 2020 roku. Mowa o połączeniu Warszawa - Dublin, które na nowo realizowane jest już od 18 lipca 2021 roku.

Sprawdźcie, jak często samoloty z Polski będą latały do stolicy Irlandii.

LOT przywraca jedno z popularnych połączeń. Od miesięcy było ono zawieszone

18 lipca polska linia lotnicza LOT przywróciła połączenie na trasie Warszawa - Dublin. Firma poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Loty znów realizowane są z Lotniska Chopina po 10-miesięcznej przerwie.

Przewoźnik zapowiedział, że turyści będą mogli latać do Dublina i z powrotem 4 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i w niedziele. Na razie połączenia będą realizowane do 29 października. Z Warszawy będziemy mogli wylecieć do stolicy Irlandii o godz. 14.35 (na miejscu będziemy o 16.35 czasu lokalnego), a z Dublina do stolicy Polski o godz. 17.25 czasu lokalnego (wówczas w kraju będziemy o 21.25).

Przypominamy, że nasza rodzima linia lotnicza realizowała loty na tej trasie już wcześniej. Niestety w październiku 2020 roku połączenie zawieszono ze względu na pogarszającą się sytuację pandemiczną na świecie i obostrzenia, jakie wówczas wprowadziła Irlandia.

Źródło: Onet