Zamknij

LOT uruchamia nową trasę. To idealny kierunek na wakacje

28.05.2021 14:52
Samolot LOT
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Jeżeli wciąż nie wiecie, gdzie wybrać się w tym roku na zagraniczne wakacje, mamy dla was dobrą wiadomość. Polski przewoźnik LOT poinformował właśnie, że już w lipcu uruchomi nową trasę - do egzotycznego kraju, który kochają polscy turyści.

W ostatnim czasie wiele linii lotniczych postanowiło poszerzyć swoje siatki połączeń o nowe kierunki, które idealnie nadają się na wakacje. Wiele nowych tras ogłosiły m.in. takie marki jak Ryanair, Wizz Air, ale też LOT.

Polski przewoźnik już od kilku tygodni regularnie publikuje informacje o nowych trasach, które zamierza realizować latem. Wygląda na to, że właśnie do swojego rozkładu dodał kolejną. Okazuje się, że polscy turyści będą mogli polecieć do jeszcze jednego egzotycznego regionu i to w kraju, który do tej pory cieszył się popularnością. Zobaczcie, o który rejon chodzi.

LOT uruchamia nową trasę. To idealny kierunek na wakacje

Już na początku lipca LOT uruchomi nową trasę z Polski. Tym razem powinni się szczególnie ucieszyć mieszkańcy Szczecina, gdyż to z lotniska w tym mieście będą latały samoloty w nowym kierunku. Okazuje się, że polski przewoźnik będzie zabierał stąd pasażerów do uroczej Rijeki w Chorwacji!

Od 3 lipca ze Szczecina będzie można podróżować do Rijeki samolotami firmy LOT. Będą one realizowane raz w tygodniu - dokładnie w soboty. Na stronie przewoźnika dostępne są już bilety na to połączenie. Ich ceny zaczynają się od 125 zł.

Jak podaje portal Fly4free, wylot ze Szczecina przewidziany jest na godzinę 9.10, a powrót z Rijeki o godz. 17.35.

Przypominamy, że Rijeka to piękna i malownicza miejscowość w północno-zachodniej części Chorwacji. Leży nad Morzem Adriatyckim i cieszy się zainteresowaniem turystów z całego świata. Teraz łatwo będzie można się tutaj dostać z Polski.

Źródło: Fly4free