Zamknij

LOT zawiesi jedną z najciekawszych tras. Zmiany wejdą w życie już w styczniu

24.08.2022 14:49

Polskie linie lotnicze zamierzają już niebawem zawiesić jedno ze swoich ciekawszych połączeń. Na szczęście nie zrezygnują z niego całkowicie, tylko przestaną je realizować w określonym czasie. Zobaczcie, o którą trasę chodzi.

LOT
fot. Piotr Molecki/East News

Wakacje 2022 upływają w Europie pod znakiem chaosu na wielu lotniskach. Braki kadrowe, a także strajki pracowników niektórych firm doprowadziły do tego, że wiele rejsów na bieżąco wypada z siatki połączeń. Ale nie tylko to sprawia, że z licznych lotów nie skorzystamy już w niedługim czasie.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że PLL LOT poinformowały o skasowaniu swoich lotów na Sri Lankę. Ta decyzja z pewnością nie przypadnie do gustu miłośnikom tego egzotycznego azjatyckiego zakątka. Na tym jednak nie koniec złych wiadomości. Na początku przyszłego roku polski przewoźnik przestanie też realizować jedno ze swoich ciekawszych połączeń do USA. Na szczęście tylko chwilowo.

LOT zawiesi jedną z najciekawszych tras. Zmiany wejdą w życie już w styczniu

Już w styczniu LOT zawiesi połączenie z Warszawy do Los Angeles. To jeden z ciekawszych celów podróży rodzimego przewoźnika, dlatego też uspokajamy - rejs ten powróci w odpowiednim czasie. Jak podaje portal Fly4free, nie będzie funkcjonował od 11 stycznia do 26 marca.

Skąd taka decyzja polskiej linii lotniczej? Otóż na początku roku loty do LA ze stolicy Polski cieszą się mniejszym zainteresowaniem. Dlatego też do końca marca nie będą realizowane. Za to wiosną powrócą. Jednak nie w takiej samej formule jak wcześniej.

Okazuje się, że rejs powróci do siatki połączeń już pod koniec marca, ale będzie realizowany 4 razy w tygodniu - przypominamy, że wcześniej codziennie można było lecieć do tego amerykańskiego miasta. Jednak ta sytuacja również nie potrwa długo. Już w czerwcu wznowione zostaną codzienne trasy do Los Angeles.

Skorzystacie?

Źródło: Fly4free

loader