Zamknij

Turyści rzucili się na hotelowe leżaki. To nagranie ma prawie 3 mln wyświetleń [WIDEO]

10.08.2022 11:36
Bitwa o leżaki
fot. Shutterstock

Jedna z użytkowniczek TikToka opublikowała wideo, na którym można zobaczyć poranny wyścig turystów po hotelowe leżaki. Filmik nagrany na Majorce ma już prawie 3 mln wyświetleń i zebrał tysiące komentarzy. Część internautów jest rozbawionych całą sytuacją, inni nie kryją swojego oburzenia wobec tego typu zachowań. "Moje wyobrażenie piekła" – skomentowała jedna z użytkowniczek. 

Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji za granicą bez odpoczynku nad hotelowym basenem. Niektórzy są w stanie zrobić niemal wszystko, aby zdobyć wymarzone miejsce. Potwierdzeniem tego jest nagranie z jednego z hoteli na Majorce. Film wywołał ogromne poruszenie w sieci.

Majorka. Bitwa o leżaki przy hotelowym basenie

Nagranie opublikowała jedna z użytkowniczek TikToka. Na krótkim wideo widać, jak tłum turystów biegnie nad basen, aby zarezerwować sobie leżak. Wczasowicze "zaklepują" fotele przy użyciu ręczników i różnych części garderoby.

"Wyścig turystów" rozpoczął się wraz z wybiciem godziny 9 rano, gdy udostępniono urlopowiczom hotelowy basen. Okazuje się, że leżaki rozchodzą się z samego rana jak świeże bułeczki. W ciągu kilkudziesięciu sekund większość z nich została zajęta.

Wideo na TikToku w trzy dni zdobyło niemal 3 mln wyświetleń i tysiące polubień.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy rozbawionych, ale też często oburzonych internautów.

– Ja myślałam, że oni przed czymś uciekają.

 

– To sprawia, że nie mam ochoty wyjeżdżać na wakacje.

 

– Jak w lumpeksie, kiedy jest wszystko po 2 zł.

 

– Moje wyobrażenie piekła.

 

Wy to nazywacie wakacjami?!

To nie pierwszy raz, kiedy turyści ścigają się przy hotelowym basenie. Niedawno do sieci trafiło podobne nagranie z Teneryfy. Widać na nim grupę turystów, którzy wybiegają z hotelu i rzucają ręczniki na wybrane przez siebie leżaki, aby zająć miejsce sobie i bliskim.

Źródło: TikTok, The Sun, o2.pl