Zamknij

Malediwy kuszą zaskakującą ofertą! Za noc w luksusowym domu zapłacisz jak za hotel w Polsce

09.11.2020 12:35

Pewnie trudno wam w to uwierzyć, ale naprawdę można teraz spędzić urlop na Malediwach i zapłacić za nocleg tyle, co za hotel w Polsce! Który kurort przygotował taką ofertę i w czym tkwi haczyk? Koniecznie zobaczcie.

Malediwy
fot. Shutterstock

Właściciele luksusowego hotelu na Malediwach wpadli na pomysł, jak poradzić sobie z kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa i wyszli do klientów z kuszącą ofertą. Teraz możesz wybrać się na urlop na te rajskie wyspy i zapłacić za nocleg w luksusowym domku tyle, co za średniej klasy hotel w Polsce.

Trzeba spełnić tylko jeden warunek - zamieszkać tutaj na rok. I choć przeprowadzka może być trudna, hotel kusi dodatkowymi profitami. Jesteście ciekawi, co takiego jeszcze znalazło się w tej atrakcyjnej propozycji?

Malediwy kuszą zaskakującą ofertą

Ekskluzywny kurort Anantara Veli Maldives na Malediwach oferuje zainteresowanym wynajęcie luksusowego domku nad samym brzegiem ciepłego i turkusowego Oceanu Indyjskiego w atrakcyjnej cenie. Jedyny warunek, jaki musisz spełnić, aby skorzystać z tej oferty i dobrej ceny, to zamieszkać w tym domku na rok.

Za całoroczny pobyt w tym miejscu musisz zapłacić 30 tys. dolarów, czyli ok. 115 tys. zł. I choć kwota ta jest bardzo wysoka, w przeliczeniu na dobę staje się bardzo atrakcyjna. Wygląda na to, że za noc w tym luksusowym domku zapłacisz ok. 82 dolarów, a to 310 zł. Warto dodać, że noclegi w takich miejscach zwykle zaczynają się od 500 dolarów za noc, więc oferta ta wygląda naprawdę kusząco.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Anantara Veli Maldives oferuje też przyjezdnym śniadania wliczone w cenę, bezpłatne transfery między hotelem a lotniskiem, a także zniżki na inne posiłki i SPA. Co ciekawe, z oferty mogą skorzystać 2 osoby, więc kwotę za roczny pobyt na Malediwach można podzielić.

Co sądzicie o takiej ofercie? Wyobrażacie sobie pracę zdalną prosto z raju?

Przypominamy, że 15 lipca władze Malediwów przywróciły możliwość podróżowania do tego bajkowego regionu. Warunkiem jest zameldowanie turysty w obrębie jednego obiektu. Jak czytamy na stronie gov.pl, wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone, a przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19.

loader