Zamknij

Nagranie z "bossem parawanów" podbija sieć. Internauci komentują: "Wstyd mi by było tam wejść"

22.08.2022 10:36

Ostatnio sieć obiegło nagranie z plaży w Gdańsku, które wywołało lawinę komentarzy. Widać na nim kilka połączonych ze sobą parawanów, które tworzą ogromną konstrukcję, zajmując znaczną część terenu. "Ludzie mają mniejsze mieszkania" - komentują internauci.

Nagranie z "bossem parawanów" podbija sieć. Internauci komentują: "Wstyd mi by było tam wejść"
fot. Mateusz Kotowicz/REPORTER/EASTNEWS

Morze Bałtyckie to popularny kierunek urlopowy wśród turystów. Co roku w sezonie wakacyjnym polskie plaże przeżywają prawdziwe oblężenie. Spora część osób, chcąc zaznać większej dozy prywatności, odgradza się od innych kolorowymi parawanami. Regularnie w sieci publikowane są zdjęcia i filmiki, na których można zobaczyć tego typu konstrukcje. 

Zobacz także: Polacy szturmują kolejkę na Kasprowy Wierch. "Stoją, tracą czas i kasę"

Ostatnio sieć obiegła fotografia z Mielna. Na zdjęciu widać, że turyści zagrodzili parawanem dużą część plaży, a ponadto za jego pomocą wyznaczyli sobie drogę do morza. Teraz z kolei "boss parawanów" został przyuważony w Gdańsku.

Nagranie z "bossem parawanów" podbija sieć

Wideo z gdańskiej plaży zostało opublikowane na TikToku, a dotarł do niego portal podroze.gazeta.pl. Na początku tego kilkusekundowego nagrania widać urlopowiczów wypoczywających nad wodą. W pewnym momencie kamera przesuwa się i dostrzegamy ogromną konstrukcją, na którą składa się kilka połączonych ze sobą parawanów.

W środku, tuż przy wejściu, znajduje się tylko jeden mężczyzna. Turysta właśnie rozkłada sobie leżak.

Spotykasz wielkiego "bossa parawanów" - napisał żartobliwie tiktoker na nagraniu.

Internauci komentują: "Wstyd mi by było tam wejść"

Nagranie z plaży w Gdańsku natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory zostało obejrzane ponad 3,7 mln razy. Internauci nie mają litości dla "bossa parawanów". Niektórzy przyznali, że wstyd byłoby im tam wejść. Część osób napisała też, że nie rozumie, dlaczego inni turyści nie zareagowali na tak ogromną konstrukcję.

Ludzie mają mniejsze mieszkania.
 
Dlaczego ludzie na to pozwalają?
 
Tylko po co mu aż tyle miejsca... - czytamy w komentarzach.

Niektóre osoby stanęły też po stronie "bossa parawanów". Internauci napisali, że konstrukcja należy do obozu, a została stworzona dlatego, by opiekunowie mieli na widoku wszystkich uczestników kolonii. 

To nasze. Jesteśmy na obozie i zostawiliśmy tam parawan dla następnej grupy - napisał jeden z użytkowników TikToka.

Tłumaczenie to nie wszystkich przekonało. Część osób stwierdziła, że w takiej sytuacji należałoby zwinąć konstrukcję, a następna grupa powinna sama szukać sobie miejsca. Jedna osoba zauważyła również, że przez takie parawany ratownicy mają utrudnioną pracę.

Wyobraź sobie, jak trudno na takiej plaży ratownikom biec do wypadku albo cokolwiek zauważyć - czytamy.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: W samolocie podróżującym z Warszawy do Nowego Jorku pękła szyba. Pasażerowie przeżyli chwile grozy

loader

RadioZET.pl/podroze.gazeta.pl/tiktok