Zamknij

Niecodzienny wypadek na plaży. Parasol wbił się w nogę turystki

Nina Czochara
19.07.2018 16:54

Do wypadku doszło na jednej z plaż w New Jersey. Jak podaje CCC, silne podmuchy wiatru porwały parasol plażowy, którego koniec niefortunnie wbił się w kostkę brytyjskiej turystki. 

Niecodzienny wypadek na plaży. Parasol wbił się w nogę turystki
fot. Instagram/Insert4coins

Brytyjska turystka, Margaret Reynolds, przyjechała do New Jersey na wakacje. Nie spodziewała się, że tak nieszczęśliwie zakończy się jej wypoczynek. 

Z powodu parasola plażowego trafiła do szpitala

Turystka wybrała się na wypoczynek na jedną z plaż w New Jersey. To był piękny dzień, aż do momentu, kiedy podmuch wiatru poderwał mój parasol z piasku. To po prostu nieszczęśliwy wypadek – zaznaczyła Margaret Reynolds w swoim oświadczeniu po wypisie ze szpitala.

Przybyli na miejsce wypadku ratownicy musieli odciąć część kija parasola, by bezpiecznie przewieźć kobietę do szpitala.

Zobacz także

To nie pierwszy taki wypadek

Chociaż takie wypadki wydają się mało prawdopodobne, jednak się zdarzają. Dwa lata temu 55-letnia Lottie Michelle Belk zmarła, gdy w czasie jej imprezy urodzinowej uderzył w nią przelatujący parasol. O podobnym incydencie z 2010 roku na swoim profilu na Facebooku wspominała też Lynn Stevens. W jej udo wbił się kij plażowego parasola, mijając o kilka cali tętnicę udową.

Po tych nieszczęśliwych zdarzeniach władze Ocean City opublikowały porady dla plażowiczów. Wśród nich znalazła się ważna prośba o to, by podzcas wietrznych dni nie używać parasola.

Zobacz także

Źródło: wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC