Zamknij

Nowa trasa Ryanair z Polski. Polecimy do kultowego europejskiego miasta

30.07.2021 13:46
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce jesienią uruchomi nową trasę z naszego kraju. Jesteście ciekawi, gdzie tym razem będziemy mogli tanio polecieć? Koniecznie sprawdźcie szczegóły oferty, która właśnie pojawiła się w systemie rezerwacyjnym Ryanairem.

Ostatnio pisaliśmy wam o tym, że już niedługo Ryanair uruchomi trasę z Warszawy na Maltę. Na ciepłą europejską wyspę mieszkańcy stolicy będą mogli lecieć już zimą. A to dobry pomysł, aby uciec z Polski, w której zimą temperatura znacznie spada.

Na tym nie koniec niespodzianek irlandzkiego przewoźnika. Otóż okazuje się, że jeszcze jesienią marka uruchomi kolejną trasę z Polski. Tym razem polecimy z Gdańska do... Paryża!

Nowa trasa Ryanair z Polski. Polecimy do kultowego europejskiego miasta

Już 31 października zostanie uruchomiona nowa trasa Ryanair z Polski. Tym razem polecimy z Gdańska do portu lotniczego Paryż-Beauvais. Jeżeli więc szukacie jakiegoś ciekawego podróżniczego celu na jesień, irlandzki przewoźnik właśnie wam go podsunął.

Na razie wiemy, że trasa ta będzie realizowana 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i niedziele. W systemie Ryanair można już dokonać rezerwacji na interesujące nas terminy. Ceny biletów utrzymują się na charakterystycznym dla przewoźnika poziomie - wahają się od 149 do 199 zł.

Przypominamy, że na lotnisko znajdujące się niedaleko stolicy Francji latają też już od dawna samoloty Ryanair z innych polskich portów lotniczych - m.in. z Warszawy, Krakowa czy Wrocławia.

Skusicie się na taką wycieczkę?

Źródło: Fly4free