Zamknij

Nowa trasa z Polski. To jeden z najpopularniejszych kierunków na wakacje

07.07.2021 12:38

Na taką wiadomość czekali wszyscy mieszkańcy naszego kraju - w drugiej połowie lipca linie lotnicze Turkish Airlines uruchomią nowe połączenie z Warszawy do Turcji. Już niebawem będzie można polecieć do jednego z najpopularniejszych wakacyjnych kurortów.

Nowa trasa z Polski do Turcji. W lipcu polecimy do popularnego wakacyjnego kurortu
fot. SHUTTERSTOCK

Do tej pory linie lotnicze Turkish Airlines realizowały tylko jedno bezpośrednie połączenie z Warszawy do Turcji - mieszkańcy naszego kraju mogli polecieć do Stambułu. Teraz uruchomiona zostanie nowa trasa na kolejne tureckie lotnisko. 

Nowa trasa z Polski do Turcji. W lipcu polecimy do popularnego wakacyjnego kurortu

16 lipca linie lotnicze Turkish Airlines uruchomią połączenie z Warszawy do Antalyi. Rejsy realizowane będą Boeingami B737-800 trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, piątki oraz niedziele.

Samolot ze stolicy Polski będzie startować o 08:10, a na 12:00 (czasu lokalnego) planowany jest przylot do Antalyi. Z kolei z Turcji do Warszawy loty odbywać się będą o 05:15.

Uruchomienie nowego połącznie potwierdził portalowi rynek-lotniczy.pl Erhan Ipek, dyrektor generalny Turkish Airlines w Polsce.

Potwierdzamy otwarcie nowej trasy. Sprzedaż nowych rejsów jest już otwarta na naszej stronie internetowej. W ciągu 4 lat pobytu w Polsce byłem świadkiem ogromnego rozwoju zdolności przewozowych Turkish Airlines. W tym okresie, dzięki zainteresowaniu naszych pasażerów, zwiększyliśmy nasze zdolności przewozowe o prawie 140 proc. dlatego z dumą ogłaszamy nową trasę z Polski - powiedział.

Antalya to miasto położone w południowo-zachodniej Turcji nad zatoką Antalya na Morzu Śródziemnym. To kurort wypoczynkowy, który rokrocznie przyciąga tłumy turystów. W 2018 roku Antalye odwiedziło 11,27 mln podróżnych i tym samym została dziesiątym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie.

loader

RadioZET.pl/rynek-lotniczy.pl