Zamknij

Nowe oferty popularnych biur podróży. Organizują turystom wyjazdy do pracy zdalnej

24.09.2021 15:06
Praca zdalna w egzotycznym kraju
fot. Shutterstock

Jedno z najpopularniejszych biur podróży zapoczątkowało nowy trend w przygotowywaniu wycieczek. Organizator bowiem ruszył z ofertą dla osób, które chcą pracować zdalnie z jakiegoś egzotycznego zakątka na świecie. Sprawdźcie, na czym polega nowa propozycja TUI.

Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na nasz dotychczasowy styl życia. Przede wszystkim duża część z nas przeniosła się z biur do domu, aby wykonywać teraz pracę w trybie zdalnym. Wiele osób jest zadowolonych z takiego obrotu sprawy, gdyż widzą w tym nowe możliwości - mianowicie szansę wykonywania swoich obowiązków z każdego miejsca na świecie.

Do takiego samego wniosku doszedł największy koncern turystyczny, czyli TUI. Marka postanowiła włączyć do swojej oferty wyjazdy w celu pracy zdalnej. Jak podaje portal Fly4free, nie oznacza to jednak, że przeprowadzimy się dzięki temu do innego kraju, aby stamtąd pracować, a zyskamy możliwość połączenia pracy z wyjazdem all inclusive.

Nowe oferty popularnych biur podróży. Organizują turystom wyjazdy do pracy zdalnej

Biuro podróży TUI wpadło na pomysł organizowania podróży na miarę czasów pandemii. Otóż teraz popularny koncern turystyczny włączył do swojej oferty wyjazdy do pracy zdalnej. Dzięki nim chętni mogą wyjechać np. do egzotycznego kraju i tam cieszyć się rajskimi widokami oraz możliwością wykonywania obowiązków w takim miejscu.

Jak podaje Fly4free, obecnie w ofercie firmy znajdziemy podróże na maksymalnie 4 tygodnie. Możemy natomiast wybrać sobie cel wyprawy spośród aż 30 hoteli o bardzo wysokim standardzie. Zainteresowani mogą się skusić na wyjazd i wykonywać pracę zdalną z Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Maroka czy nawet z Jamajki.

Co najważniejsze, podstawą takiej wycieczki jest odpowiednio przygotowane miejsce do pracy dla osoby, która się na nią wybiera. Będzie ona miała zapewnione wygodne biurko, świetny internet i np. balkon. Po pracy z kolei można się rozerwać w siłowniach i SPA dostępnych na terenie obiektu.

Jesteście ciekawi, ile kosztuje taka wyprawa? Na razie z tej opcji mogą skorzystać Brytyjczycy i Irlandczycy i cena 4-tygodniowego wyjazdu wyniesie ich ok. 1800 funtów, czyli mniej więcej 10 tys. zł.

Co sądzicie o takiej opcji?

Źródło: Fly4free