Zamknij

Nowe trasy z Polski na jesień i zimę. Na liście trzy egzotyczne kierunki

01.06.2022 14:59
Nowe trasy z Polski na jesień i zimę. Na liście trzy egzotyczne kierunki
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Biuro podróży Coral Travel poinformowało, że jeszcze w tym roku jego klienci będą mogli polecieć z Polski do trzech egzotycznych miejsc. W sezonie jesienno-zimowym realizowane będą połączenia do Dominikany, Wietnamu oraz Tajlandii.

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które marzą o spędzeniu urlopu w jakimś egzotycznym miejscu - Coral Travel, jeden z największych touroperatorów w Polsce, zapowiedział, że w sezonie jesienno-zimowym uruchomione zostaną trzy bezpośrednie, długodystansowe kierunki. Wszystkie rejsy realizowane będą z lotniska w Katowicach, a obsługiwać je będzie samolot naszego narodowego przewoźnika PLL LOT.

Zobacz także: Zaskakująca decyzja Chin. Zamknęli przestrzeń powietrzną dla rosyjskich samolotów 

Nowe trasy z Polski. Na liście trzy egzotyczne kierunki

Jak podaje portal wyborcza.pl, 1 listopada br. uruchomiona zostanie trasa z Katowic do Puenta Cany w Dominikanie. Samoloty polskiego przewoźnika będą latać tam przez 4 miesiące - ostatni rejs zaplanowany został na 7 marca 2023 roku. 

Z kolei dzień później, czyli 2 listopada, biuro podróży Coral Travel zabierze swoich klientów do Phu Quoc w Wietnamie. Loty na tej trasie obsługiwane będą aż do 8 marca.

3 listopada natomiast wystartuje połączenie do Phuket w Tajlandii. Rejsy będą realizowane do 9 marca.

Loty dla biura podróży Coral Travel z lotniska w Katowicach do Dominikany, Tajlandii i Wietnamu będą obsługiwane co 10-11 dni za pomocą należącego do Polskich Linii Lotniczych LOT Boeinga 787-8 Dreamliner. Samolot zabiera na pokład 252 pasażerów w trzyklasowej konfiguracji kabiny - 18 miejsc w klasie biznesowej, 21 w premium oraz 213 w ekonomicznej.

"Cieszymy się, że biuro podróży Coral Travel w sezonie Zima 2022/2023 uzupełni dalekodystansową ofertę czarterową pyrzowickiego lotniska o kolejne rewelacyjne miejsca, czyli Tajlandię, Wietnam oraz zawsze niezwykle popularną Dominikanę" - powiedział Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, firmy zarządzającej lotniskiem im. Wojciecha Korfantego, cytowany przez portal rynek-lotniczy.pl.

RadioZET.pl/wyborcza.pl/rynek-lotniczy.pl