Zamknij

Odsłonił okno i pokazał "najgorszy widok" z hotelowego pokoju. To wideo podbija TikToka

26.09.2022 12:54

Portal Onet Podróże dotarł do nagrania, które błyskawicznie rozchodzi się po sieci. Na wideo zamieszczonym na TikToku możemy zobaczyć "najgorszy widok" z okna pokoju hotelowego na świecie. Czegoś takiego się nie spodziewacie.

Pokój hotelowy
fot. Shutterstock

Wybór noclegu na wyjeździe jest dla wielu osób niezwykle istotny. Duża część urlopowiczów stawia na sprawdzone hotele o konkretnej renomie - to w nich znajdują się bowiem wygodne i wyposażone we wszystko, co niezbędne, pokoje. Prócz tego dla wielu osób istotny jest widok, jaki rozpościera się z ich okien. W końcu kto z nas nie chciałby podziwiać z nich turkusowego morza, nocnej panoramy miasta czy majestatycznych górskich szczytów?

Niestety czasem zdarza się i tak, że pokój pozostawia wiele do życzenia, a im dłużej w nim przebywamy, tym więcej mankamentów zauważamy. Przekonał się o tym pewien komik. Neema Naz wybrał się do Alberty w Kanadzie i zabookował nocleg w jednym z tutejszych hoteli. Na TikToku zrelacjonował, co zastał na miejscu. I choć jego pokój wygląda zupełnie zwyczajnie - jak klasyczny, standardowy pokój hotelowy - widok z niego zaskoczy każdego. Zobaczcie, co ukazało się jego oczom, kiedy odsunął zasłony.

"Najgorszy widok" z hotelowego pokoju. To wideo podbija TikToka

Serwis Onet Podróże dotarł do nagrania zamieszczonego na TikToku przez pewnego komika. Neema Naz pokazał na wideo, jaki widok zastał w pokoju w jednym z hoteli w Kanadzie. Mężczyzna zabookował nocleg w miejscowości Alberta i pokazał, co widać z okien pomieszczenia, jakie wynajmował.

Zanim tiktoker uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, w jakim miejscu przyszło mu mieszkać, nazwał ten widok "najgorszym na świecie". Następnie podszedł do kryjących zasłon w pokoju, odsłonił je i pokazał... damską przebieralnię oraz fragment basenu z pluskającymi się dziećmi.

Jestem w moim pokoju hotelowym, patrzę, że zasłony są zasłonięte, pomyślałem, że wpuszczę tutaj trochę światła. I wtedy zrozumiałem, że widok z mojego pokoju to wejście do damskiej przebieralni. Dalej widać kawałek basenu, w którym bawią się dzieci - powiedział.

Nagranie zostało obejrzane ponad 900 tys. razy i doczekało się ok. tysiąca komentarzy.

Kto projektował ten hotel?!

 

To więzienie, mój drogi.

 

Umarłem. To dosłownie najgorszy widok z pokoju hotelowego na świecie - piszą internauci.

A wy co o nim sądzicie?

Źródło: Onet Podróże/TikTok

loader