Zamknij

PKP oferuje milion tanich biletów na jesienne połączenia. Ceny już od 9 zł

05.10.2022 13:38

Jeżeli lubicie podróżować pociągami, ta informacja na pewno was ucieszy. PKP bowiem uruchomiło wielką promocję, dzięki której aż milion biletów kupicie teraz naprawdę tanio. Poznajcie szczegóły tej oferty i sprawdźcie, gdzie oraz kiedy można jechać w niskiej cenie.

PKP Intercity
fot. Piotr Molecki/East News

Polskie Koleje Państwowe regularnie przygotowują dla swoich klientów przeceny, które mają zachęcić ich do częstszego podróżowania pociągami. Jesienią 2022 roku uruchomiona została kolejna wyprzedaż, która obejmuje aż milion biletów.

Akcja, która ruszyła 1 października, dotyczy podróży realizowanych jesienią. Dokładne ceny biletów znajdziecie na stronie intercity.pl i tam też możecie dowiedzieć się, których połączeń dotyczą. Warto dodać, że najtańsze miejscówki kosztują już nawet 9 zł.

PKP oferuje tanie bilety. Już od 9 zł wyruszysz w podróż pociągiem

1 października PKP wystartowało z promocją obejmującą 1 milion tanich biletów. Mają one zachęcić podróżnych do korzystania z pociągów i do wybierania się na wycieczki właśnie takim środkiem komunikacji.

Promocją chcemy zachęcić do podróży osoby, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, można skorzystać z okazji, by odwiedzić dawno niewidzianych rodziców, dziadków, przyjaciół. Bilety są dostępne w ofercie od 1 października. Ich sprzedaż już cieszy się powodzeniem - mówił członek zarządu PKP Intercity Tomasz Gontarz, cytowany przez rynek-kolejowy.pl.

Trasy, które weszły w skład tej oferty, a także ceny biletów można sprawdzić na stronie intercity.pl. Od razu dodamy, że najtańsze połączenia kosztują nawet 9 zł (np. Warszawa-Siedlce). Są też nieco droższe, ale równie atrakcyjne trasy - z Warszawy do Poznania możemy dotrzeć bowiem za jedyne 48 zł, a z Warszawy do Katowic za 49 zł.

Przecena obejmuje wycieczki zarówno pociągami TLK czy IC, jak i Pendolino. Możecie nabyć je od 1 października do 30 listopada. Przewoźnik zaznacza też, że część wejściówek w niskich cenach można kupić również w dniu wyjazdu. Skusicie się na wycieczkę z PKP?

Źródło: PKP/rynek-kolejowy.pl

loader