Zamknij

PLL LOT po raz kolejny ułatwia pasażerom podróżowanie w czasie pandemii i przedłuża udogodnienia

18.02.2021 13:55

Polskie linie lotnicze "LOT" po raz kolejny wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pasażerom i przedłużają wprowadzone wcześniej udogodnienia. Dzięki temu podróżowanie w czasie pandemii koronawirusa będzie zdecydowanie łatwiejsze.

PLL LOT po raz kolejny ułatwia pasażerom podróżowanie w czasie pandemii i przedłuża udogodnienia
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Pandemia koronawirusa wywróciła świat do góry nogami, a jej skutki dotknęły wiele branż. Niewątpliwie ucierpiał m.in. sektor turystyczny. Dużo osób, z uwagi na ciągłe wprowadzanie kolejnych obostrzeń, zrezygnowało z dalszych i bliższych podróży. W związku z tym wiele linii lotniczych, by jak najbardziej ułatwić pasażerom podróżowanie w tym trudnym czasie, wprowadziło pewne udogodnienia. W tej grupie znalazły się także polskie linie lotnicze "LOT".

PLL LOT przedłuża wprowadzone udogodnienia

W połowie lutego polskie narodowe linie lotnicze poinformowały o kolejnym przedłużeniu możliwości wprowadzania zmian w rezerwacjach bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat do 31 maja. 

Jeżeli Twoja podróż nie może się odbyć w zarezerwowanym terminie, skorzystaj z możliwości zmiany dat podróży. Zawieś swój bilet i podaj nową datę podroży - czytamy w komunikacie na stronie przewoźnika.

Jak informuje PLL LOT, jeżeli posiadasz bilet kupiony przed 31 maja 2021r., możesz bezpłatnie zmienić daty wylotu na loty do 31 grudnia 2021, pod warunkiem zachowania tej samej taryfy.

Jeżeli twoja podróż odbywa się między 15 marca 2020 a 31 marca 2021 możesz w ciągu roku od zakupu biletu, bezpłatnie zmienić daty wylotu na loty do 31 grudnia 2021.

Z kolei, jeżeli twoja podróż rozpoczyna się w/po 01 kwietnia 2021, możesz bezpłatnie zmienić daty na +/- 30 dni od oryginalnej daty rozpoczęcia podróży, bez względu na dostępność taryfy. 

Warto także w tym miejscu wspomnieć, że nadal obowiązują także pozostałe udogodnienia dla pasażerów PLL LOT. Mowa tu o przedłużeniu terminu ważności wszystkich voucherów do 24 miesięcy (dotyczy to również voucherów wystawionych od marca do października 2020).

Jak podaje portal Tanie-loty.com.pl, można go wykorzystać przez 2 lata, licząc od daty wystawienia, a nowy lot wybrać w ramach całej siatki połączeń LOT-u, dostępnej w ciągu następnych 12 miesięcy.

loader

RadioZET.pl/Tanie-loty.com.pl/lot.com/pl