Zamknij

Pierwsze biuro podróży w Polsce oferuje wyjazdy do pracy zdalnej. W ofercie aż 5 egzotycznych wysp

18.11.2021 14:59
Wakacje połączone z pracą zdalną
fot. Shutterstock

Itaka przygotowała dla swoich klientów ofertę szytą na miarę czasów, w których duża część z nas pracuje zdalnie. Od teraz z tym biurem podróży możecie wyjechać na egzotyczną wyspę i połączyć pracę z wakacjami.

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. W związku z rozprzestrzeniającym się szybko patogenem w wielu krajach wprowadzono obostrzenia, które mają na celu zahamowanie ten tendencji. Jedną z zasad, jaka zaczęła obowiązywać w wielu regionach na całym świecie, jest rekomendowanie przez rząd pracy zdalnej.

I choć COVID-19 "uziemił" nas pod wieloma względami, otworzył przez nami także nowe możliwości. Z pewnością słyszeliście o tym, że zaczęły się pojawiać liczne oferty zachęcające pracowników do wyjazdów do odległych państw w celu pracowania właśnie stamtąd. M.in. w Chorwacji otwarto cyfrową wioskę z wszelkimi udogodnieniami właśnie dla pracowników zdalnych.

Z kolei w Polsce pierwsze biuro podróży wpadło na pomysł organizowania tzw. workation, czyli wyjazdów w celu podróżowania, ale i pracowania. Poznajcie szczegóły oferty, jaką przygotowała dla takich cyfrowych nomadów Itaka.

Pierwsze biuro podróży w Polsce oferuje wyjazdy do pracy zdalnej. W ofercie aż 5 egzotycznych wysp

Itaka proponuje swoim klientom wyjazdy do pracy zdalnej. Jest to pierwsze biuro, które zachęca ludzi do wyjazdów w celu zwiedzania, odpoczywania w pięknym miejscu i łączenia tego z wykonywaniem swoim obowiązków służbowych.

Popularne w Polsce biuro podróży oferuje chętnym wycieczki na 5 egzotycznych wysp - Fuerteventurę, Gran Canarię, Lanzarote, Teneryfę oraz Maderę. W ramach workation organizowane są 22-dniowe wyjazdy, których ceny zaczynają się już od 4,6 tys. zł.

Uznaliśmy, że pięć wysp u wybrzeży Afryki znakomicie się nadaje do tego celu. Poza dostępem do dobrego internetu zapewniają stabilną, bardzo przyjemną pogodę z temperaturą 22-25 stopni Celsjusza, plaże, możliwość uprawiania sportów wodnych i wiele atrakcji, które można odwiedzić podczas krótkich, kilkugodzinnych wycieczek - mówi wiceprezes Itaki, Piotr Henicz, w wypowiedzi przytoczonej przez fly4free.pl.

Czym charakteryzują się takie wycieczki? Otóż Itaka stworzyła propozycje workation w oparciu m.in. o hotele, które oferują najlepsze warunki do pracy zdalnej. Przyjezdni mogą liczyć tu na bardzo szybki internet, pożywne śniadania i obiadokolacje, ale też i na atrakcje, które będą czekały na nich po skończonej pracy.

Co sądzicie o takiej ofercie?

Źródło: Fly4free