Zamknij

Pijany pasażer wywołał awanturę na pokładzie samolotu w Gdańsku. Maszyna musiała zawrócić

29.09.2021 13:20
Samolot
fot. Shutterstock

W ostatnich dniach na lotnisku w Gdańsku doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Jeden z pasażerów samolotu, który miał wylecieć do Norwegii, zaczął awanturować się na pokładzie. Do tego okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Przez mężczyznę trzeba było zawrócić maszynę. Zobaczcie, jak skończyła się ta historia.

26 września na płycie lotniska w Gdańsku miał miejsce niebezpieczny incydent. Samolot, który miał za chwilę wylecieć do Norwegii, musiał zawrócić na miejsce postojowe. Pilot prowadził pojazd w kierunku pasa startowego, kiedy na pokładzie doszło do awantury.

Kłótnię wywołał pijany pasażer. Mężczyzna spożywał własny alkohol, a do tego groził załodze, nie przebierając w słowach. Samolot zawrócił, a niesfornego podróżnego wyprowadziły odpowiednie służby. Został on ukarany mandatem i nigdzie nie poleciał.

Pijany pasażer wywołał awanturę na pokładzie samolotu w Gdańsku. Maszyna musiała zawrócić

Na lotnisku w Gdańsku doszło ostatnio do nieprzyjemnej sytuacji. Na pokładzie samolotu do Norwegii miała miejsce awantura wywołana przez pijanego pasażera. Mężczyzna zachowywał się agresywnie, popijał własny alkohol, a do tego groził członkom załogi.

Incydent wydarzył się w momencie, kiedy samolot był już w drodze do pasa startowego. O zajściu jednak został poinformowany pilot, który podjął decyzję o przerwaniu startu i zawrócił maszynę. Wezwano również funkcjonariuszy Służby Granicznej.

Niesforny pasażer dopiero po przybyciu strażników nieco się uspokoił. Ci wyprowadzili go z maszyny i ukarali. 49-letni mężczyzna pochodzący z woj. zachodniopomorskiego otrzymał mandat w wysokości 500 zł i nigdzie nie poleciał.

Źródło: Onet