Zamknij

Podczas lotu odkryła, że zdradza ją mąż i rozpętała awanturę. Konieczne było awaryjne lądowanie

17.01.2022 13:19

Pewna pasażerka podczas lotu dowiedziała się o niewierności swojego męża. Zdradzona kobieta wpadła w szał i rzuciła się na mężczyznę z pięściami. Sytuacja była na tyle poważna, że pilot zdecydował o awaryjnym lądowaniu.

Podczas lotu odkryła, że zdradza ją mąż i rozpętała awanturę. Konieczne było awaryjne lądowanie
fot. SHUTTERSTOCK

Jak podaje portal o2.pl za "Sky News", do tego niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu katarskich narodowych linii lotniczych Qatar Airways.

Zobacz także: Nagranie z turystką w górach obiegło internet. "Zjazd z torebką" po szlaku hitem sieci [WIDEO]

Podczas lotu odkryła, że zdradza ją mąż. Pilot musiał awaryjnie lądować

Pewna kobieta podróżowała z mężem i dzieckiem samolotem. Gdy jej partner zasnął, postanowiła wykorzystać moment i sprawdzić jego telefon. Pasażerka odblokowała smartfona przy użyciu palca śpiącego mężczyzny.

W trakcie przeglądania wiadomości odkryła, że mąż ją zdradza. Kobieta wpadła w szał i zaczęła okładać niewiernego mężczyznę pięściami. Na pokładzie samolotu rozpętała się prawdziwa awantura. Stewardessy próbowały ratować sytuację, odciągając pasażerkę od męża. Ich wysiłek jednak nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Ze względów bezpieczeństwa, pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu.

Samolot linii Qatar Airways wylądował w mieście Chennai, położonym w południowej części Indii. Małżonkowie i ich dziecko zostali wyproszeni z pokładu maszyny. Na lotnisku stwierdzono, że pasażerka jest pod wpływem alkoholu. Katarski przewoźnik jednak zdecydował się nie powiadamiać policji o incydencie. Gdy kobieta całkowicie wytrzeźwiała, pozwolono jej wsiąść do kolejnego samolotu.

loader

RadioZET.pl/o2.pl