Zamknij

Podczas lotu pasażerowie zaśpiewali "Baby Shark". Powód jest wzruszający [WIDEO]

11.05.2022 10:53
Podczas lotu pasażerowie zaśpiewali "Baby Shark". Powód jest wzruszający
fot. SHUTTERSTOCK

W czasie lotu do Albanii znajdujące się na pokładzie dziecko było niespokojne i płakało. W pewnym momencie pasażerowie, aby pocieszyć chłopca, zaczęli odśpiewywać bijącą rekordy popularności piosenkę "Baby Shark". Do sieci trafiło wzruszające nagranie.

Jak podaje portal dailymail.co.uk, do tego zdarzenia doszło 10 marca na pokładzie samolotu linii Flydubai wykonującego sześciogodzinny rejs ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Tirany, stolicy Albanii. 

Zobacz także: Alarm i ewakuacja pasażerów na lotnisku w Gdańsku. Znaleziono podejrzane bagaże

Podczas lotu pasażerowie zaśpiewali "Baby Shark". Powód jest wzruszający

Jeden z najmłodszych pasażerów lotu bardzo stresował się podróżą. Kilkuletni chłopiec był niespokojny i płakał. Jego tata próbował go uspokoić, jednak nawet trzymanie dziecka na rękach na niewiele się zdało. Wtedy z pomocą ruszyli pozostali pasażerowie. W pewnym momencie zaczęli śpiewać "Baby Shark".

To bijąca rekordy popularności piosenka dla dzieci. W listopadzie 2020 roku w serwisie YouTube przebiła nawet przebój Luisa Fonsiego "Despacito" - teledysk o rodzinie rekinów obejrzano ponad 7 miliardów razy. Obecnie natomiast klip ten może poszczycić się 10 mld wyświetleń.

Na pokładzie samolotu znajdował się pochodzący z Dubaju prezenter radiowy Parikshit Balochi, który nagrał całe zdarzenie, a następnie wrzucił filmik na swój profil na TikToku. Wideo błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory obejrzano je ponad 9 mln razy. 

Na nagraniu widać, jak pasażerowie śpiewają i klaszczą, uśmiechając się do zalanego łzami chłopca. Po chwili kamera wędruje w stronę dziecka, które zaczyna się uspokajać.

Dziecko bez przerwy płakało. Najpierw pojedyncze osoby siedzące wokół niego próbowały go zabawić, ale kiedy nic z tego nie wyszło, grupa pasażerów, w tym ja, zaczęła śpiewać "Baby Shark". Po chwili przyłączyli się inni - powiedział jeden z podróżnych, cytowany przez portal dailymail.co.uk.

Internauci nie kryją wzruszenia. Pod nagraniem zamieszczonym na TikToku pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób napisało, że cudownie jest patrzeć na tak życzliwych ludzi.

Zobacz także: LOT uruchomi aż 5 nowych tras. Niezwykłe nowości ruszą już pod koniec maja

RadioZET.pl/dailymail.co.uk