Zamknij

Podróż po Tajlandii zupełnie za darmo? Ruszyła rekrutacja na "lokalnego podróżnika"

Nina Czochara
13.11.2018 11:05
Podróż po Tajlandii
fot. Shutterstock

Darmowa podróż, przeloty, zakwaterowanie i odkrywanie Tajlandii w lokalnym stylu. To wszystko czeka na osobę, która zostanie wybrana w rekrutacji na "lokalnego podróżnika".  

DreamJobbing oraz oganizacja Tourism Authority w Tajlandii poszukują osoby gotowej przeżyć wyjątkowe doświadczenie w Tajlandii. Nie będzie to jednak zwyczajne podróżowanie, a wręcz wejście w skórę lokalnego mieszkańca.

Tajlandia: lokalny podróżnik poszukiwany!

Autorzy ogłoszenia o pracę na stanowisko "lokalnego podróżnika" napisali w ogłoszeniu:

– Twoim zadaniem będzie podróżowanie po Tajlandii i doświadczanie życia jak prawdziwy mieszkaniec kraju. A Twoja podróż zamieni się w film dokumentalny emitowany w telewizji – brzmi ogłoszenie.

Nie podano jednak szczegółów, w jakim charakterze podróżnik będzie uczestniczył w tworzeniu filmu. Wiadomo jedynie, że jego premiera odbędzie się na początku 2019 roku w specjalnym programie telewizyjnym.

Nie ma również żadnych limitów dotyczących wieku, narodowości czy zawodu. Idealny kandydat określany jest jednak jako ktoś z duszą pełną przygód, gotową podjąć wyzwanie. 

Na czym będzie polegała ta praca? Wybrany kandydat będzie podróżował po kraju w okresie od stycznia do lutego przez 2-3 tygodnie, a z całej wyprawy powstanie film dokumentalny. Pracodawca pokryje loty do i z Tajlandii, wszystkie wydatki krajowe, bilety wstępów itp. Zapewnione będzie także codzienne kieszonkowe i oczywiście niezapomniane doświadczenie.

Zobacz także

Jak aplikować na wymarzone stanowisko?

Zainteresowani powinni wysłać krótki film (maksymalnie 60 sekund), na którym zaprezentują siebie i (jak niemal zawsze w tego typu projektach) wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni są idealnymi osobami na lokalnego podróżnika. 

Co ciekawe, nie ma żadnego terminu zakończenia rekrutacji. Kandydaci oceniani są na bieżąco, a rekrutacja będzie trwała do czasu, aż zostanie wybrana właściwa osoba. Chętnych jest wielu, dlatego wszyscy zainteresowani tą ofertą, powinni pospieszyć się ze zgłoszeniami. 

Zobacz także

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC