Zamknij

Polski pilot gwiazdą YouTube. Pokazuje swoją pracę „od kokpitu”

Nina Czochara
26.02.2018 11:08
Polski pilot Dariusz gwiazdą YouTube
fot. YouTube/screen

Pilot Dariusz od miesiąca prowadzi na YouTube kanał „Turbulencje”. W swoich filmikach z pasją i humorem opowiada o tym, jak wygląda jego praca. Mężczyzna zdobył serca wielu internautów. Ma już prawie 35 tys. subskrybentów.

Jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział, że będę robił takie rzeczy, to nawet nie uznałbym tego za śmieszne — przyznał w jednym z pierwszych filmików pan Dariusz.

Pilot Dariusz podbija YouTube

Chociaż jako youtuber mężczyzna stawia dopiero pierwsze kroki, już udało mu się zdobyć serca wielu internatów. Na jego kanale „Turbulencje” możemy poznać pracę pilota „od kokpitu”. Na nagraniach zobaczymy m.in. obchód maszyny przed startem oraz lądowanie w Heraklionie czy Rio.

Pan Dariusz opisuje wszystko przystępnym językiem i z humorem. Największą popularnością cieszy się nagranie „A320 opis kokpitu”, czyli dokładne przedstawienie miejsca pracy pilota. Poznamy szczegółowo całe wyposażenia, a nawet zobaczymy, jak niektóre elementy działają.

Pod nagraniami polskiego pilota pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Najlepszy kanał na świecie! Życzę sukcesów.

Fantastyczny materiał! Myślę, że co najmniej 3/4 zgromadzonej tu publiczności to fani lotnictwa tak jak ja.

Panie Dariuszu, ogromny szacunek za to, co Pan robi i z jaką pasją wypowiada się Pan o swojej pracy!

Bardzo przyjemnie się ogląda. Mam nadzieję, że tych subskrypcji będzie przybywać jeszcze szybciej :)

Praca pilota jako spełnienie dziecięcych marzeń

Pan Dariusz od najmłodszych lat pasjonował się lataniem. W końcu, w wieku 37 lat, udało mu się spełnić swoje największe marzenie i został pilotem samolotu pasażerskiego. Teraz mężczyzna pokonuje nad chmurami tysiące kilometrów i ma już 10-letnie doświadczenie za sterami samolotu.

Dzięki swojej wyjątkowej pracy poznał wiele interesujących miejsc. Miał okazję na dłużej przebywać m.in.: na Wyspach Kanaryjskich, Cyprze, Paryżu, Budapeszcie i na Krecie.

Praca pilota stała się jego największą, życiową pasją, którą chciał się podzielić za pomocą swojego kanału na YouTubie. Jego zamiłowanie do latania podziela teraz wielu internautów.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

___

RadioZET.pl/NC