Zamknij

Wielka promocja w Ryanair. Kup jeden bilet, a drugi dostaniesz za darmo

26.01.2022 07:42
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Tania linia lotnicza wystartowała z kolejną wyprzedażą. Tym razem kupując jeden bilet, drugi otrzymasz całkowicie za darmo. Poznajcie szczegóły oferty, którą przygotował dla swoich klientów Ryanair.

Początek 2022 roku przyniósł pasażerom irlandzkiego przewoźnika wiele zmian. Linia lotnicza zawiesiła kilka tras, ale też włączyła do swojej siatki sporo nowości. Przede wszystkim Ryanair uruchomił dwa nowe połączenia z Polski, które pozwolą nam spędzić miły weekend poza granicami kraju. Na tym jednak nie koniec propozycji popularnej firmy.

Tym razem marka postanowiła zaproponować swoim klientom wyprzedaż biletów, dzięki której przy zakupie jednego, drugi otrzymają za darmo. Promocja w Ryanair trwa tylko w środę 26 stycznia i dotyczy lotów realizowanych w konkretnym przedziale czasowym. Poznajcie jej szczegóły.

Promocja w Ryanair. Kup jeden bilet, a drugi dostaniesz za darmo

W Ryanair ruszyła atrakcyjna promocja, z której warto skorzystać, jeśli myśli się o podróży w niedalekiej przyszłości. Irlandzka linia lotnicza oferuje bowiem teraz właściwie 2 bilety w cenie jednego. Kupując jedną wejściówkę, drugą otrzymasz całkowicie za darmo. Musisz jednak pamiętać o kilku "haczykach".

Promocja trwa jedynie w środę 26 stycznia. Ponadto oferta obowiązuje w przypadku minimum dwóch pasażerów - nie możesz zatem otrzymać biletu np. na swoją podróż powrotną za darmo.

Warto dodać, że wyprzedaż w Ryanair obejmuje loty realizowane w lutym. Przewoźnik wciąż jednak proponuje bezpłatną zmianę rezerwacji, gdyby podróżnemu coś wypadło i nie mógł odbyć wycieczki.

Zniżka działa w przypadku podróży startujących ze wszystkich polskich lotnisk, z którymi współpracuje irlandzki przewoźnik. Dzięki promocji w niższej cenie możecie lecieć m.in. do Brukseli, Wiednia, Oslo, Sztokholmu, Londynu, Rzymu, Pragi czy Madrytu.

Skusicie się na wycieczkę?