Zamknij

Promocja w Ryanair. Kup jeden bilet, a drugi otrzymasz za darmo

07.07.2021 09:12
Ryanair
fot. PETRAS MALUKAS/AFP/East News

Popularny przewoźnik znów przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę. Tym razem oferuje 2 bilety w cenie jednego. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami promocji i sprawdźcie, do kiedy ona obowiązuje.

Ryanair to jedna z najbardziej znanych linii lotniczych w Europie. Irlandzka marka ułatwia także podróżowanie turystom z Polski - obsługuje bowiem loty z wielu lotnisk w naszym kraju. Przy okazji firma może pochwalić się konkurencyjnymi cenami biletów.

W ostatnich tygodniach Ryanair organizował już kilka razy wyprzedaż, dzięki której mogliśmy nabyć bilety za jedyne 19 zł w jedną stronę. Tym razem jednak przewoźnik poszedł o krok dalej iproponuje drugi bilet za darmo. Poniżej znajdziecie szczegóły tej oferty.

Promocja w Ryanair. Kup jeden bilet, a drugi otrzymasz za darmo

Jeżeli planujecie urlop albo city break w jednym z europejskich miast, koniecznie skorzystajcie z nowej oferty marki Ryanair. Przewoźnik ruszył właśnie z promocją, dzięki której przy zakupie jednego biletu, drugi otrzymasz gratis. Przeczytajcie o szczegółach tego programu.

Oferta obowiązuje jedynie 7 lipca i można z niej skorzystać wyłącznie w przypadku dwóch pasażerów. Co to oznacza w praktyce? Kupujesz jeden bilet, a drugi, który dostałeś za darmo, możesz sprezentować współtowarzyszowi podróży. Nie możesz wykorzystać go np. w drodze powrotnej, aby wrócić do domu za darmo.

Warto pamiętać też o tym, że dzięki tej promocji można nabyć wyłącznie wejściówki na loty w lipcu. Mimo tych warunków oferta cieszy się zainteresowaniem i bilety szybko się wyprzedają. Warto zatem pospieszyć się z decyzją o ich zakupie.