Zamknij

Promocja w Ryanair. Loty na święta i sylwestra już od 65 zł

10.12.2021 12:45
Ryanair
fot. Tomasz Kawka/East News

Popularna linia lotnicza przygotowała dla swoich klientów wyjątkową świąteczną ofertę. Będą oni mogli lecieć w wybrane miejsca w święta i sylwestra już od 65 zł. Poznajcie szczegóły tej promocji.

Ryanair to jeden z najpopularniejszych przewoźników w Europie. Z jego usług korzystają tysiące ludzi z wielu krajów. Cenią sobie oni nie tylko szeroką siatkę połączeń, ale też bardzo niskie ceny i regularne wyprzedaże.

Niedawno pisaliśmy, że Ryanair zamierza poszerzyć liczbę swoich tras z Polski o kolejne 270, ale warto pamiętać, że ma to nastąpić dopiero latem. Zanim jednak do tego dojdzie, skupmy się na obecnej ofercie irlandzkiej firmy. Wygląda na to, że nie zapomniała ona również o osobach podróżujących zimą i teraz przygotowała dla nich coś specjalnego. 

Promocja w Ryanair. Loty na święta i sylwestra już od 65 zł

Ryanair przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję z okazji świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego sylwestra. Otóż marka pomyślała o tych, którzy w tym okresie podróżują do swoich domów na pokładach samolotów i dlatego też proponuje im dużo tańsze bilety.

Jeżeli jesteście w tej grupie, z pewnością ucieszy was wiadomość, że do 15 grudnia możecie nabyć wejściówki do samolotów Ryanair już od 65 zł. Oferta ta dotyczy lotów realizowanych od 16 grudnia 2021 roku aż do 6 stycznia 2022 roku. Obejmuje zatem cały okres świąteczny i noworoczny.

Irlandzka linia lotnicza proponuje też swoim klientom możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji, której należy dokonać na maksymalnie 7 dni przed wylotem.

Gdzie można tak tanio polecieć w święta Bożego Narodzenia? Loty startują z wielu polskich lotnisk - m.in. z Gdańska, Warszawy, Krakowa czy Poznania. Tanio możemy dostać się stąd do Mediolanu, Kopenhagi, Kijowa, Pragi, Londynu, Oslo i wielu innych.

Skusicie się na taką podróż?