Zamknij

Promocja w Ryanair. Tylko teraz bilety lotnicze w różne miejsca kupisz za 59 zł

17.11.2021 12:08

Irlandzka linia lotnicza przygotowała dla klientów kolejną promocję. Tym razem przewoźnik zachęca do podróży atrakcyjną ceną biletów, która wynosi jedynie 59 zł. Poznajcie szczegóły tej oferty i pomyślcie o wycieczce do któregoś z europejskich miast.

Ryanair
fot. Tomasz Kawka/East News

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Ryanair uruchomi kolejne dwie nowe trasy z Polski. Dzięki poszerzającej się siatce lotów będziemy mogli już niebawem odwiedzić m.in. malowniczy Sztokholm. Jeżeli do tej pory zastanawialiście się nad jesienną wyprawą, ale nie wiedzieliście, gdzie lecieć, może będzie to dla was odpowiedni kierunek?

Warto się nad tym zastanowić, gdyż dodatkowo teraz tania linia lotnicza wystartowała z kolejną promocją. Dzięki niej możemy nabyć bilety już za 59 zł. Atrakcyjna oferta jest limitowana i można z niej skorzystać tylko dzisiaj - 17 listopada. Poznajcie jej szczegóły.

Promocja w Ryanair. Tylko teraz bilety lotnicze w różne miejsca kupisz za 59 zł

Ryanair uruchomił kolejną promocję, dzięki której klienci firmy będą mogli podróżować po Europie jeszcze taniej niż zwykle. Tym razem jeden z najpopularniejszych przewoźników oferuje bilety już za 59 zł. Jednak warto pamiętać o kilku szczegółach, które pozwolą nam skorzystać z takiej propozycji.

Promocja w Ryanair obowiązuje jedynie przez 24 godziny - wyłącznie 17 listopada 2021 roku. Chętni na podróżowanie muszą liczyć się także z tym, że wejściówki w promocji działają tylko w przypadku lotów realizowanych w listopadzie.

Jeżeli chcecie skorzystać z takiej oferty i wyjechać na krótki city break do jednego z europejskich miast, koniecznie przejrzyjcie listę dostępnych w niskiej cenie miejsc. Przypominamy, że możecie nabyć bilety na loty z wielu polskich lotnisk - m.in. z Krakowa, Warszawy, Gdańska czy Poznania.

Za jedyne 59 zł polecicie do Neapolu, Pragi, Tel Awiwu, Rzymu, Dublina, Walencji czy na Maltę. Pamiętajcie jednak o tym, aby przed podróżą sprawdzić obowiązujące w danym kraju restrykcje pandemiczne. Czwarta fala koronawirusa sprawiła bowiem, że wiele państw zaczęło zaostrzać zasady wjazdu.

loader