Zamknij

Promocja w Wizz Air. 10 000 biletów lotniczych do i z Włoch za 2,99 euro

21.01.2022 13:38
Startujący samolot linii Wizz Air.
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Linie lotnicze Wizz Air wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i startują z kolejną promocją. Przewoźnik oferuje aż 10 000 biletów do oraz z Włoch za jedyne 2,99 euro, czyli ok. 14 zł. Sprawdź, jak skorzystać z oferty.

Wizz Air rozpieszcza swoich klientów. Węgierski przewoźnik regularnie organizuje wyjątkowe promocje, w ramach których bilety lotnicze można nabyć w atrakcyjnych cenach. Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy, że linia oferuje wejściówki na samolot na wybrane rejsy za 4,99 euro. Teraz Wizz Air sprzedaje bilety jeszcze taniej - można je dostać za jedyne 2,99 euro.

Promocja w Wizz Air. 10 000 biletów lotniczych do i z Włoch za 2,99 euro

Jak czytamy na stronie węgierskiego przewoźnika, wskazana liczba biletów (10 000) w cenie 2,99 euro obowiązuje 21 stycznia od godziny 00:00 do 23:59 na wybrane loty do oraz z Włoch. Promocją objęte są wyłącznie rezerwacje, które zostaną dokonane za pośrednictwem strony internetowej wizzair.com oraz przez aplikację mobilną WIZZ. 

Jak to bywa przy tego typu akcjach, okres podróży jest ograniczony. Wszystkie wyjazdy, na które zostały zakupione bilety w promocyjnej cenie, muszą zakończyć się najpóźniej 20 marca 2022 roku. 

Zobacz także: Trzęsienie ziemi we Włoszech. Ludzie uciekali z mieszkań, ewakuowano szkoły

Trzeba przyznać, że siatka połączeń węgierskiego przewoźnika jest naprawdę szeroka. Wizz Air lata z Polski do kilku włoskich miejscowości, m.in. do Rzymu, Neapolu, Turynu, Werony, Bolonii czy Bari. Z pewnością zatem każdy znajdzie swoją wymarzoną destynację na zimowo-wiosenny urlop.

Warto podkreślić, że w cenie biletu można wziąć ze sobą na pokład samolotu jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm. Podręczna walizka na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowych opłatom.

Jak się spakować na podróż
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl