Zamknij

Promocja w Wizz Air. 50 proc. zniżki na bilety do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

22.11.2021 12:47
Promocja w Wizz Air. 50 proc. zniżki na bilety do Zjednoczonych Emiratów Arabskich
fot. SHUTTERSTOCK

Z okazji 50. rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich, tanie linie Wizz Air przygotowały wyjątkową promocję dla swoich klientów. Wybrane bilety lotnicze do i z ZEA przecenione zostały aż o 50 procent. Przedstawiamy szczegóły oferty.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to coraz chętniej wybierany kierunek podróżniczy, także przez turystów z Polski. Nie ma się zresztą co dziwić, bo miejsce to jest naprawdę wyjątkowe. Przepiękne wybrzeże, luksusowe, futurystyczne budynki i rozległe pustynie to tylko część tego, co można zobaczyć po przyjeździe do kraju.

ZEA zostały utworzone 2 grudnia 1971 roku, a więc w 2021 przypada okrągła 50. rocznica ich powstania. Z tej okazji węgierski przewoźnik Wizz Air postanowił przecenić bilety lotnicze do i z tego niepowtarzalnego kraju. Sprawdź, do kiedy trwa promocja i na czym polega.

Promocja w Wizz Air. 50 proc. zniżki na bilety do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Promocja w Wizz Air jest ograniczona czasowo i trwa tylko przed jeden dzień - bilety należy zarezerwować do poniedziałku 22 listopada do godziny 23:59. Rabatem w wysokości 50 procent objęte są wybrane loty do i z Zjednoczonych Emiratów Arabskich dostępne na oficjalnej stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ.

Co istotne, zniżka dotyczy ceny biletu, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych.

Zobacz także:  Booking.com rusza z promocją na Black Friday 2021. Noclegi tańsze o min. 30 procent

Ograniczony jest także okres podróżny. Wyjazdy, na które zostały zakupione bilety w promocyjnej cenie, muszą zakończyć się najpóźniej 26 marca 2022 roku. 

Obecnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich panują dość surowe restrykcje wjazdowe. Podróżujący muszą mieć przy sobie negatywny wynik testu (PCR) na obecność koronawirusa wykonany w ciągu 72 godzin przed odlotem lub - w przypadku przylotu do Abu Zabi - 48 godzin przed rozpoczęciem podróży. Turyści, odwiedzający stolicę, zostają poddani testowi także po przylocie.

Zobacz także:  Nowa daleka trasa z Polski. LOT uruchomi kolejne bezpośrednie połączenie do USA

RadioZET.pl