Zamknij

Promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz dzisiaj z 20-proc. zniżką

21.07.2021 09:11
Promocja w Wizz Air. Bilety na wybrane loty kupisz dzisiaj z 20-proc. zniżką
fot. SHUTTERSTOCK

Węgierski przewoźnik idzie za ciosem i startuje z kolejną promocją. Tym razem Wizz Air oferuje zniżkę w wysokości 20 procent na bilety lotnicze na wybrane rejsy. Wyprzedaż skierowana jest do wszystkich i obowiązuje wyłącznie w środę 21 lipca.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że Wizz Air idzie w ślady Ryanaira i rusza z wielką wyprzedażą biletów. Wówczas linia oferowała 30 procent zniżki na wszystkie loty. Węgierski przewoźnik najwidoczniej postanowił iść za ciosem i ogłosił kolejną akcję promocyjną.

Wizz Air. Promocja na bilety lotnicze 21.07

Zniżka w wysokości 20 procent dotyczy wybranych lotów dostępnych na stronie internetowej wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Co ważne, okres podróży jest ograniczony - promocyjne ceny biletów dotyczą jedynie rejsów odbywających się do 31 sierpnia.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że siatka połączeń węgierskiego przewoźnika jest naprawdę rozbudowana i różnorodna, więc klienci mają w czym wybierać. Z 20-proc. zniżką można polecieć m.in. z Warszawy do słonecznego Burgas w Bułgarii, do magicznego Splitu w Chorwacji oraz do wyjątkowego miasta Larnaka położonego na Cyprze.

Promocja w Wizz Air obowiązuje wyłącznie w dniu 21 lipca (środa) od godziny 00:00 do godziny 23:59. Zniżka w wysokości 20 procent dotyczy taryfy biletu i nie obejmuje opłaty administracyjnej. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych. 

Akcja promocyjna Wizz Air skierowana jest do wszystkich. W cenie biletu jest bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20 cm. Podręczna walizka na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowym opłatom. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej węgierskiego przewoźnika.

RadioZET.pl/wizzair.com