Zamknij

Promocja w Wizz Air. Do 30 proc. zniżki na bilety lotnicze na wszystkie rejsy

01.09.2021 13:25
Promocja w Wizz Air. Do 30 proc. zniżki na bilety lotnicze na wszystkie rejsy
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Wizz Air na początku września wystartował z kolejną akcją promocyjną. Węgierski przewoźnik oferuje do 30 procent zniżki na bilety lotnicze na wszystkie rejsy. Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Wizz Air to węgierska tania linia lotnicza, która cieszy się dużą popularnością. Obsługuje Europę Środkowo-Wschodnią i Zachodnią, a także Azję, Gruzję oraz Izrael. Przewoźnik kusi pasażerów konkurencyjnymi cenami biletów lotniczych i różnorodną siatką połączeń.

Ale to nie wszystko. Regularnie organizuje także akcje promocyjne, podczas których bilety na samolot można kupić jeszcze w niższych cenach. Tym razem Wizz Air oferuje do 30 proc. zniżki na wszystkie rejsy.

Promocja w Wizz Air. Do 30 proc. zniżki na bilety lotnicze na wszystkie rejsy

Promocja w Wizz Air obowiązuje tylko przez jeden dzień - rezerwacji należy dokonać 1 września (środa). Zniżka w wysokości do 30 procent dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Promocją objęte zostały wszystkie loty, które dostępne są na stronie internetowej wizzar.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. 

Taniej można polecieć z Polski m.in. do przepięknego Splitu w Chorwacji, do magicznej Nicei we Francji, do klimatycznego Tel Awiwu w Izraelu czy słonecznej Barcelony w Hiszpanii.

Ponadto Wizz Air oferuje także zniżkę w wysokości 50 proc. na WIZZ Flex. Wykupienie usługi umożliwia bezpłatną zmianę lotu online oraz anulowanie rezerwacji i wystawienie wniosku o zwrot środków. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie węgierskiego przewoźnika.

Przypomnijmy, że we wrześniu węgierska tania linia lotnicza wznawia aż sześć tras z pięciu lotnisk w Polsce. Już niebawem będzie można podróżować z Gdańska do Norwegii oraz na Ukrainę, z Krakowa do Gruzji, z Katowic i Wrocławia do Wielkiej Brytanii, a z Warszawy na Węgry.

RadioZET.pl/wizzair