Zamknij

Promocja w Wizz Air na Black Friday. 40% zniżki na wybrane loty i loteria z voucherem na 1000 euro

26.11.2021 12:20
Promocja w Wizz Air na Black Friday. 40% zniżki na wybrane loty i loteria z voucherem na 1000 euro
fot. Mateusz Jagielski/East News

Z okazji Black Friday linie lotnicze Wizz Air przygotowały dla klientów nową promocję. Tylko w piątek bilety na wybrane rejsy przecenione zostały aż o 40%. Ponadto każda osoba, która zarezerwuje lot, weźmie udział w wyjątkowej loterii. Do wygrania voucher o wartości... 1000 euro.

Węgierska linia Wizz Air rozpoczęła świętowanie Black Friday już kilka dni temu. 23 listopada wystartowała z akcją promocyjną Pink Week. W ramach Różowego Tygodnia codzienne na pasażerów czekały nowe rabaty. Przykładowo we wtorek stali i nowi klienci linii mogli uzyskać zniżkę w wysokości 20% na wybrane rejsy do "najlepszych miejsc, w których można złapać słońce zimą".

To jednak na piątek przewidziano największe promocje. Tylko dzisiaj będzie można kupić bilety na wybrane loty 40% taniej oraz wziąć udział w wyjątkowej loterii.

Promocja w Wizz Air na Black Friday. 40% zniżki na wybrane loty

Promocja w Wizz Air z okazji Black Friday jest ograniczona czasowo i obowiązuje tylko przez jeden dzień - oferta zakończy się 26 listopada o godzinie 23:59. Zniżka w wysokości 40% dotyczy wybranych lotów dostępnych na oficjalnej stronie internetowej linii oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Warto w tym miejscu wspomnieć, że siatka połączeń węgierskiego przewoźnika jest naprawdę szeroka i różnorodna, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co istotne, podróże muszą zakończyć się przed 26 marca 2022 roku. 

40-procentowa zniżka dotyczy ceny biletu lotniczego, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Promocją nie są objęte rezerwacje grupowe.

Zobacz także:  Wizz Air wznawia trasę z Polski. To doskonały kierunek na krótki urlop

Black Friday w Wizz Air. Weź udział w loterii z voucherem o wartości 1000 euro

40% zniżki na wybrane loty to nie jedyna promocja, którą z okazji Black Friday przygotowała linia Wizz Air. Wszystkie osoby, które zarezerwują w piątek bilet na samolot, automatycznie wezmą udział w wyjątkowej loterii. Do wygrania jest voucher o wartości aż 1000 euro!

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie wizzair.com.

Zobacz także:  Zombie na pokładzie samolotu. Nietypowa akcja linii Wizz Air [WIDEO]

RadioZET.pl