Zamknij

Ryanair ogłosił trzy nowe trasy z Polski. Polecimy na uwielbiane przez turystów wyspy

25.11.2021 15:23
Ryanair ogłosił trzy nowe trasy z Polski. Polecimy na uwielbiane przez turystów wyspy
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Linie lotnicze Ryanair po raz kolejny zaskoczyły pasażerów i ogłosiły aż trzy nowe połączenia z Polski. Już w pierwszej połowie 2022 roku będziemy mogli polecieć m.in. na słoneczną Kretę oraz uwielbianą przez turystów Sardynię.

Ryanair nie zwalnia tempa. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że irlandzki przewoźnik ogłosił dwie nowości z Polski. 27 marca uruchomione zostanie połączenie z Lublina do Londynu, a trzy dni później wystartują loty z Poznania na Majorkę. Teraz w systemie rezerwacyjnym taniej linii pojawiły się kolejne trzy trasy z Polski. Jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku będziemy mogli polecieć na uwielbiane przez turystów europejskie wyspy.

Ryanair. Nowe trasy z Polski na Kretę, Sardynię i Sycylię

Jak podaje portal fly4free.pl, 29 marca wystartuje połączenie z Poznania na Sardynię, a dokładniej do znajdującego się na południowym wybrzeżu wyspy miasta Cagliari. Rejsy na tej trasie realizowane będą dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek oraz sobotę. 

Zobacz także: Samolot wypadł z pasa podczas lądowania. Przejechał kilkadziesiąt metrów po nieutwardzonej nawierzchni

Z kolei trochę ponad miesiąc później zainaugurowana zostanie kolejna trasa ze stolicy wielkopolski - tym razem do Chanii na Krecie. Miasto to położone jest na północno-zachodnim wybrzeżu greckiej wyspy i jest drugim, co do wielkości, miastem na Krecie. Loty z Poznania wystartują 2 czerwca i będą odbywać się dwa razy w tygodniu - w czwartki oraz niedziele. Ostatni rejs na tej trasie zapowiedziano na koniec września.

Na tym jednak nie koniec. 27 marca, po kilku latach przerwy, zostaną przywrócone loty z warszawskiego Modlina do Trapani na Sycylii. Połączenie będzie realizowane ze stolicy Polski w środy i niedziele. 

CyberTydzień w Ryanair - promocje z okazji Black Friday 2021

W poniedziałek 22 listopada tania linia lotnicza Ryanair przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję z okazji zbliżającego się Black Friday. Wystartowała z akcją CyberTydzień, w ramach której bilety lotnicze na wybrane trasy można nabyć jeszcze taniej. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej irlandzkiego przewoźnika.

Zobacz także: Pasażerka urodziła w samolocie. Dziewczynka otrzymała imiona po dwóch stewardesach

RadioZET.pl/fly4free.pl