Zamknij

Weekendowa promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już od 59 zł

29.10.2021 14:11
Ryanair organizuje weekendową promocję. Bilety lotnicze już od 59 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Linie Ryanair właśnie wystartowały z kolejną wyprzedażą. W ramach promocji można kupić bilety lotnicze z Polski jeszcze taniej - ceny wejściówek zaczynają się już od 59 zł. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

W ostatnim czasie Ryanair rozpieszcza swoich klientów. Zaledwie w środę pisaliśmy o wielkiej promocji u irlandzkiego przewoźnika, podczas której kupując jeden bilet lotniczy, drugi mogliśmy otrzymać o 50 proc. taniej. Teraz natomiast tania linia wystartowała z kolejną wyprzedażą. Tym razem obniża ceny kilkudziesięciu wejściówek. 

Ryanair organizuje weekendową promocję. Bilety lotnicze już od 59 zł

Okres jesienno-zimowy to idealny czas na krótsze i dłuższe wypady za granicę. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ryanair, który po raz kolejny obniża ceny biletów lotniczych na podróże w listopadzie oraz grudniu.

Tym razem jednak nie organizuje 24-godzinnej promocji, a weekendową. Wielka wyprzedaż rozpoczęła się w piątek i będzie trwać aż do niedzieli 31 października br. 

Zobacz także:  Ryaniar wprowadza rewolucyjne zmiany. Nowe usługi i duże udogodnienia dla pasażerów

Taniej można podróżować ze wszystkich lotnisk w Polsce, które obsługiwane są przez irlandzkiego przewoźnika, tj.: z Krakowa, Warszawy Modlin, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Wrocławia. Już za kilkadziesiąt złotych polecimy m.in. do słonecznej Barcelony (Hiszpania), klimatycznego Budapesztu (Węgry), wyjątkowego Paryża (Francja) czy zabytkowego Rzymu (Włochy).

Przypomnijmy, że w cenie biletu lotniczego pasażerowie mają możliwość zabrania ze sobą 1 małą torbę osobistą, która musi zmieścić się pod siedzeniem (40 cm x 20 cm x 25 cm).

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej linii Ryanair.

Zobacz także:  Pilot zawrócił samolot. Na pokładzie znaleziono list z pogróżkami

RadioZET.pl