Zamknij

Ryanair przywraca połączenie z Polski. Po 2 latach znów polecimy do pięknego miasta w Europie

28.12.2021 14:47
Ryanair
fot. Tomasz Kawka/East News

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie ruszyć wiosną 2022 roku, Ryanair przychodzi z propozycją skierowaną specjalnie do was. Irlandzki przewoźnik przywraca bowiem połączenie lotnicze z Krakowa do jednego z pięknych europejskich miast. Przez ostatnie 2 lata pozostawało ono zawieszone.

Niedawno pisaliśmy, że Wizz Air zawiesił nawet 90 połączeń w Europie, na czym ucierpiała także Polska. W obliczu informacji o tym, że wiele linii lotniczych "zamraża" nawet tysiące tras w związku z szalejącym na świecie koronawirusem, ta jest nieco bardziej optymistyczna. Ryanair bowiem przywraca jedno połączenie, które od dwóch lat nie funkcjonowało.

Mowa o trasie między Krakowem a... bajkową Norymbergą. Jesteście ciekawi, kiedy będzie można się udać do tego pięknego zakątka? Koniecznie poznajcie szczegóły.

Ryanair przywraca połączenie z Polski. Po 2 latach znów polecimy do pięknego miasta w Europie

Już wiosną 2022 roku Ryanair przywróci połączenie z Polski, które przez 2 lata nie funkcjonowało. Zawieszono je dokładnie w 2020 roku i to nie tylko z powodu pandemii. Irlandzki przewoźnik zaprzestał korzystania z tutejszej bazy prawdopodobnie również przez wysokie opłaty.

Chodzi o loty z i do Norymbergi (Niemcy). Już niebawem znów będzie można latać tutaj z Polski, a dokładnie z Krakowa. Pierwszy samolot taniej linii lotniczej wystartuje do tego pięknego europejskiego miasta jeszcze 29 marca.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, gdzie udać się w cieplejszych miesiącach nadchodzącego roku, koniecznie rozważcie ten kierunek. Loty będą realizowane 3 razy w tygodniu - dokładnie we wtorki, w czwartki i w niedziele. Biorąc pod uwagę fakt, że będzie tu latał Ryanair, z pewnością możecie spodziewać się również biletów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Co o tym sądzicie?

Źródło: Fly4free