Zamknij

Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze kupisz już od 39 zł

28.01.2022 09:13
Ryanair rusza z promocją na bilety. Loty już od 39 zł
fot. Tomasz Kawka/East News

Ryanair nie zwalnia tempa i startuje z kolejną promocją na bilety lotnicze. Przez kilka najbliższych dni wejściówki na pokład można kupić znacznie taniej - ich ceny zaczynają się już od 39 zł. Sprawdzamy szczegółowe informacje o wyprzedaży u irlandzkiego przewoźnika.

Ryanair rozpieszcza swoich klientów. Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy, że irlandzki przewoźnik rozdaje bilety lotnicze za darmo. Kupując jeden, drugi dostawaliśmy gratis. Wyprzedaż trwała tylko przez 24 godziny i dotyczyła lotów realizowanych w konkretnym przedziale czasowym. Teraz tania linia poszła o krok dalej i zorganizowała kilkudniową promocję, w ramach której przeceniła dziesiątki wejściówek na pokład. 

Ryanair rusza z promocją na bilety. Loty już od 39 zł

Zasady promocji w Ryanair są bardzo proste. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową irlandzkiego przewoźnika lub w jego aplikację, a następnie zarezerwować wybrany bilet lotniczy. Należy tego dokonać w okresie promocyjnym, a więc maksymalnie do niedzieli 30 stycznia do godziny 23:59. 

Jak to bywa przy tego typu akcjach, wyprzedaż dotyczy lotów realizowanych w konkretnym przedziale czasowym. Podróże muszą odbyć się pomiędzy 1 a 28 lutego. 

Zobacz także: Kolejny kraj w UE będzie traktował COVID-19 jak grypę. Dania znosi wszystkie restrykcje

Warto wspomnieć, że siatka połączeń irlandzkiego przewoźnika jest naprawdę szeroka, dlatego z pewnością każdy znajdzie swój idealny kierunek na urlop. Ryanair w ramach promocji oferuje tanie bilety m.in. z Polski do Barcelony (Hiszpania), Bari (Włochy), Budapesztu (Węgry) czy Frankfurtu (Niemcy). Ponadto za grosze można polecieć do Marsylii (Francja), Londynu (Wielka Brytania), Saloników (Grecja) oraz Pafos (Cypr).

Co ważne, Ryanair zapewnia klientom możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Jest to szczególnie istotne w okresie pandemii, kiedy zmieniające się restrykcje sprawiają, że niektóre podróże stają pod znakiem zapytania. Darmowa zmiana dotyczy wszystkich rezerwacji dokonanych pomiędzy 26 grudnia 2021 a 31 stycznia 2022. Przebukować lot można maksymalnie do 30 września. 

Jak się spakować na podróż
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl