Zamknij

Wyprzedaż w Ryanair 2021. Pół miliona biletów lotniczych już od 89 zł

13.09.2021 10:08
Ryanair startuje z wyprzedażą 2021. Pół miliona biletów lotniczych już od 89 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Ryanair organizuje kolejną jesienną wyprzedaż - tym razem oferuje 500 000 miejsc już od 89 zł. Szczegółowe informacje na temat promocji taniej linii można znaleźć poniżej.

Ryanair to tania linia lotnicza z siedzibą w Dublinie. W Polsce irlandzki przewoźnik obecny jest od marca 2005 roku i od tego czasu cieszy się nieustającą popularnością. Wpływ na to mają nie tylko konkurencyjne ceny biletów, ale i szeroka siatka połączeń.

Ponadto przewoźnik regularnie organizuje specjalne akcje promocyjne dla obecnych i nowych klientów. Podczas wyprzedaży bilety na samolot można kupić jeszcze taniej. Zaledwie niecały tydzień temu pisaliśmy o promocji w Ryanair, podczas której wejściówki można było kupić już za 39 zł. Teraz irlandzki przewoźnik wystartował z kolejną wyprzedażą.

Wyprzedaż w Ryanair. Pół miliona biletów lotniczych już od 89 zł

Podczas jesiennej wyprzedaży, Ryanair oferuje aż pół miliona biletów lotniczych w cenie od 89 zł. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarezerwować podróż nie później niż do środy 15 września. Obniżką objęte są wybrane loty w dniach 10.09 - 30.11. 

Taniej można lecieć aż z 12 lotnisk w Polsce, tj. z Krakowa, Warszawy-Modlin, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Szczecina, Rzeszowa oraz Wrocławia.

Wśród kierunków, które objęte są jesienną promocją w Ryanair, wymienić można m.in. Londyn (Wielka Brytania), Oslo (Norwegia), Mediolan (Włochy), Tel Aviv (Izrael), Ateny (Grecja), Vienna (Austria) czy Burgas (Bułgaria). Ponadto taniej polecimy także do Sztokholmu (Szwecja), Kopenhagi (Dania), Zadaru (Chorwacja) oraz Dublina (Irlandia).

Co warte podkreślenia, Ryanair zapewnia także możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji. Należy jej dokonać co najmniej 7 dni przed planowanym wylotem. Jak dodaje przewoźnik - mogą obowiązywać dopłaty do różnicy w taryfie. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Ryanair.

RadioZET.pl