Zamknij

Ryanair zapowiedział uruchomienie trzech nowych tras z Polski. To idealne kierunki na urlop

17.06.2022 11:00

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które kochają podróżować - tanie linie Ryanair właśnie ogłosiły uruchomienie trzech nowych tras z Polski. Połączenia zostaną zainaugurowane na przełomie października i listopada.

Ryanair zapowiedział uruchomienie trzech nowych tras z Polski. To idealne kierunki na urlop
fot. SHUTTERSTOCK

Ryanair nie zwalnia tempa. Zaledwie w minionym tygodniu informowaliśmy, że przewoźnik uruchomi trzy nowe trasy z Polski. W sezonie zimowym podróżni będą mogli polecieć z Krakowa do malowniczej Tuluzy we Francji, a z Warszawy-Modlin na kanaryjską wyspę Lanzarote. Uruchomione zostanie także jedno połączenie krajowe - z Krakowa do Poznania. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek. Właśnie Ryanair zapowiedział kolejne trasy z naszego kraju za granicę.

Ryanair zapowiedział uruchomienie trzech nowych tras z Polski. To idealne kierunki na urlop

Wszystkie nowe połącznia Ryanair będzie realizować z portu lotniczego w Łodzi. W sezonie jesienno-zimowym turyści będą mogli polecieć z lotniska im. Władysława Reymonta do Włoch, Hiszpanii oraz Belgii.

Mediolan-Bergamo, Alicante i Bruksela-Charleroi to nowe kierunki linii lotniczej Ryanair na sezon zimowy 2022/2023 z lotniska w Łodzi - poinformował port lotniczy na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Połączenia zostaną zainaugurowane na przełomie października i listopada br. Jak podaje portal wyborcza.pl, rejsy z Łodzi do Alicante i Brukseli będą realizowane dwa razy w tygodniu. Z kolei do Mediolanu podróżni będą mogli polecieć aż trzy razy w tygodniu.

Zobacz także: Turyści we Włoszech zapłacili 20 tys. zł mandatu. Wszystko przez piknik

"Z przyjemnością ogłaszamy największy w historii rozkład lotów do Łodzi tej zimy, oferując ponad 25 lotów tygodniowo na 5 trasach, w tym 3 nowych do głównych miast Europy jak Alicante, Bruksela i Mediolan. Tego lata, Ryanair, za pośrednictwem polskiej linii lotniczej Buzz, będzie również obsługiwał loty czarterowe do Antalyi i Heraklionu 2 razy w tygodniu" - powiedział Ray Kelliher, dyrektor Rozwoju Siatki Połączeń Ryanair, cytowany przez portal uml.lodz.pl.

Promocja w Ryanairze. Bilety z Łodzi do Włoch, Hiszpanii i Belgi już od 89 zł

Bilety na loty do Mediolanu, Alicante i Brukseli trafiły już do sprzedaży. Z okazji uruchomienia nowych połączeń, Ryanair zorganizował promocję, podczas której wejściówki na wspomniane przed chwilą rejsy z Łodzi można nabyć już od 89 zł. Aby skorzystać z oferty, należy dokonać rezerwacji do piątku 17 czerwca do północy. 

Co istotne, okres podróży jest ograniczony. Wszystkie loty, na które zostaną zakupione bilety w promocji, muszą odbyć się między październikiem br. a styczniem 2023 r.

Zamierzacie wybrać się w podróż?

Zobacz także: Chorwacja ma ogromny problem. Ceny drastycznie rosną i brakuje pracowników w turystyce

loader

RadioZET.pl/wyborcza.pl/uml.lodz.pl